Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Detské stolné lampičky - Prezent

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stolové lampy pre deti - Lampy od Disney a iné


V rámci našej širokej ponuky máte na výber z rôznych svetelných možností či už hľadáte stropné svietidlá, lustre, nástenné svietidlá, lampy (stolné, stojacie) alebo nejaký iný typ osvetlenia (svetelné reťaze). Každá z týchto typových kategórií zahrňuje ešte podrobnejšie rozdelenie, či už podľa materiálu (drevené, krištáľové,) alebo dizajnu (retro, moderné, klasické, detské). Toto všetko robíme preto, aby sme našim váženým zákazníkom uľahčili nakupovanie! V tejto konkrétnej kategórií sa pozrieme na rôzne variácie pre detské lampy na stôl.


O našich LED lampách


V prípade, že máte záujem o detské LED lampy, volíte správne. Vďaka modernej technológii tieto lampy sprostredkujú kvalitné svetlo a dlhú služobnú životnosť (až 50 000 svetelných hodín). Detské lampičky z našej ponuky taktiež disponujú veľmi dôležitou vlastnosťou – šetrnosť voči zraku vášho dieťaťa!


Zaujímavé dizajny a funkcie


V našej ponuke nájdete rôzne variácie pre stolové lampy detské. Jedná sa o lampy pre všetky vekové kategórie (od vašich najmenších až po vašich puberťákov) a pre všetky pohlavia. Práve detské stolové lampy máme v rôznych zaujímavých tvarových prevedeniach napríklad kaktus, hríb a iné. Radi by sme vyzdvihli 3D stolné lampy od spoločnosti Rabalux (Rabalux 4550). Táto detská stolná lampa ponúka úžasnú svetelnú panorámu, a teda môže byť použitá aj ako nočná lampa pre deti.


V rámci našej ponuky môžete naraziť na rôzne Disney prevedenia ako spomínané Star Wars lampy a iné (Autá, Lietadlá, Ľadové Kráľovstvo – Frozen lampa) Vďaka tomu si môžete kúpiť napríklad detské stolné lampy v tvare Dory alebo Včielka Mája a iné. Veríme, že naše detské stolné lampy upútajú detskú pozornosť a podporia kreativitu vašich malých ratolestí.


Neváhajte a nakupujte detské stolové lampy už dnes! Taktiež máme pre vás pripravenú akciovú ponuku, ktorá vám umožní nakupovať tieto produkty za zľavnené ceny!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i