Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Svietidlá so senzorom - Paulmann

Vendor 9
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Svietidlá so senzorom - Orientačné svetlo so senzorom


V rámci našej ponuky vnútorného osvetlenia, sme si pre vás pripravili aj kategóriu zameranú na selekciu rôznych alternatív, pre produkt LED svetlo so senzorom pohybu.


Svetlá so senzorom môžete použiť podľa vlastného uváženia, avšak najčastejšie nachádzajú uplatnenie v oblastiach, ktoré sú prevažne priechodné a vy sa v nich neplánujete dlho zdržať. Preto v našej ponuke nájdete množstvo produktov charakteristických ako osvetlenie schodiska so senzorom. V čom, teda spočíva princíp a benefit týchto produktov? Svietidlo so senzorom pohybu sleduje danú oblasť. V momente, keď je pozorovaná oblasť prerušená, svetlo sa zaktivuje (nie je potreba vŕtanie do steny a umiestňovanie vypínačov, ani žiadna manuálna námaha). Aj preto sa odporúča umiestňovať svetlá so senzorom do vchodových častí a taktiež je vhodné sa uistiť, že nič neprekáža senzoru v snímaní požadovanej oblasti. LED nočné svetlo so senzorom je vhodné aj do izbičiek pre vaše ratolesti, aby sa v prípade prerušeného spánku a následného pohybu mohli orientovať v bezpečí. Práve pre tých najmenších máme pripravené detské dizajny pre nočné svetlo so senzorom pohybu, ktoré disponujú populárnymi animovanými postavičkami od Disney a iných.


Okrem toho vám odporúčame navštíviť našu akciovú ponuku, v ktorej môžete nakupovať LED schodiskové svietidlo so senzorom pohybu za zvýhodnené ceny! Ponuka je však limitovaná, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i