Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svet svietidiel nasadzuje nový skladový systém a dokončuje dve nové skladové haly

Svet svietidiel nasadzuje nový skladový systém a dokončuje dve nové skladové haly
Novinky vo Svete svietidiel

Svet svietidiel, druhý najväčší online predajca svietidiel v Európe, nasadzuje nový Warehouse Management Systém (WMS) a dokončuje dve nové skladové haly.

Vďaka novým technológiám bude Svet svietidiel schopný expedovať objednávky rýchlejšie a efektívnejšie ako doteraz. Nový skladový systém mySTOCK® WMS, dodávaný firmou Kvados a.s., bude využívať umelú inteligenciu a strojové učenie na optimalizáciu skladových procesov. To umožní rýchlejšie a presnejšie vychystávanie tovaru a zjednoduší logistiku.


Svet svietidiel už úspešne doručil svojim zákazníkom cez 4 milióny objednávok, predáva viac ako 200 značiek svietidiel, má aktuálne v sortimente 50 tisíc druhov produktov, cez 2 milióny kusov skladom na ploche 21 tisíc m² skladových priestorov.


Nová skladová hala s plochou viac ako 9000 metrov štvorcových a vedľa nej nová hala na 4500 paletových miest s výškou 19 metrov umožní Svetu svietidiel skladovať väčšie množstvo tovaru a rýchlejšie reagovať na dopyt."Investície do nového WMS systému a novej skladovej haly je pre nás strategickým krokom. Chceme sa stať lídrom v oblasti online predaja svietidiel v Európe," uviedol Darek Matwikow, generálny riaditeľ spoločnosti Donoci s.r.o., ktorá Svet svietidiel prevádzkuje.


Spúšťanie nového skladového systému dočasne spôsobuje oneskorenie expedície objednávok, čo je aktuálne 5 dní. Svet svietidiel sa za to zákazníkom ospravedlňuje a uisťuje ich, že všetok objednaný tovar bude expedovaný."Veríme, že nové technológie nám umožnia vykrývať objednávky ešte rýchlejšie ako predtým," dodal Matwikow.


Svet svietidiel je na trhu už 25 rokov a je lídrom v oblasti online predaja svietidiel na Slovensku. Spoločnosť má e-shopy nielen v na Slovensku, ale aj v Česku, v Poľsku, Maďarsku, Nemecku, Rumunsku a ďalších 18 krajinách EÚ. Ročne doručí viac ako milión balíkov.


Zľavy, novinky, inšpirácie

Prihláste sa k odberu newsletteru a nič vám neutečie.

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavla

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Spýtajte sa
 
   
  
 
 

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i