Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Steinel

Vendor 2
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Steinel - Senzorové svietidlá a množstvo ďalšieho


Inteligentné využívanie energie. S touto víziou firma STEINEL vynašla pred 20 rokmi prvé senzorové svietidlo na svete. Dnes táto spoločnosť vyrába a vyvíja vonkajšie osvetlenie, svetovej kvality na 6 miestach v Európe.


Cieľom spoločnosti STEINEL bola nielen šetrnosť k životnému prostrediu, ale aj vďaka nízkej spotrebe energie ušetriť aj peniaze a dodať zákazníkom komfort v podobe automatického zapínania svetla. Preto neprekvapí, že sú Steinel senzory teraz veľkým trendom.


Osvetlenie STEINEL využíva najmodernejšiu počítačovú techniku k docieleniu vzájomného zlúčenia funkcie a dizajnu svietidiel, preto aj ich produkty boli niekoľkokrát ocenené za vynikajúci dizajn a funkčnosť.


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať rôzne vonkajšie STEINEL osvetlenie. Sortimentu samozrejme dominujú senzory pohybu, ďalej poskytujeme množstvo alternatív pre vonkajšie nástenné a stropné lampy STEINEL, LED reflektory a mnohé ďalšie. Inteligentné produkty z tejto ponuky, ako napríklad Steinel lampy, môžete v niektorých prípadoch kontrolovať aj prostredníctvom vášho telefónu.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i