Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Solárne lampy, svetlá a solárné osvetlenia - Kov

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Solárne osvetlenie do záhrady a vonkajšie solárne lampy


V rámci kategórií vzťahujúcich sa na vonkajšie osvetlenie ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré sa zameriavajú na rôzne alternatívy pre solárne svetlo do záhrady. Táto ponuka obsahuje produkty z troch pomyselných podkategórií. V ponuke na vás čakajú rôzne solárne záhradné lampy – solárne lampy do zeme, solárne lampy na stenu, solárne lampy na plot a podobne. Hlavnou výhodou solárneho osvetlenia je ich spôsob fungovania, Solárny modul vo vnútri lampy, je nabíjaný počas dňa a následne po zotmení poskytuje svetlo. Pre vás to znamená jediné - žiadne náklady na energie. Skutočne ekonomické riešenie!


Solárne dekorácie do záhrady


Ako už názov napovedá, nejedná sa o základné vonkajšie osvetlenie, ale skôr o doplnkové, okrasné svetelné riešenie. V ponuke pre solárne svetelné reťaze, ktoré môžete použiť na vyzdobenie záhradných altánkov, stromčekov, jedličiek, ale aj ako solárne reťaze na terasu, balkón a podobne. Okrem reťazí v ponuke nájdete aj rôzne solárne lampy do záhrady, napríklad v dizajnovom prevedení kameň, pes a rôzne iné charaktery.


Záhradné solárne lampy


V rámci tejto podkategórie nájdete najmä solárne lampy, ktoré sa zapichujú do zeme. Takzvané stĺpikové solárne lampy, ktoré sa používajú na osvetlenie záhradných chodníkov, jazierok a podobne. Máte možnosť nakupovať tradičné aj RGB solárne lampy vonkajšie, ktoré svietia rôznymi farbami.


Solárne nástenné svietidlá


V rámci tejto podkategórie nájdete rôzne solárne svetlo na stenu, solárne domové čísla a podobne. Za zmienku určite stoja senzorové solárne svietidlá na stenu, ktoré sledujú vybranú oblasť a po jej narušení, sa automaticky aktivujú. Vzhľadom na to, že väčšina vonkajších priestorov sú iba prechodné, senzorové riešenie vám skutočne uľahčí život!


Na čo si dať pozor – Nástenné vonkajšie svietidlá


Kedykoľvek, keď nakupujete vonkajšie osvetlenie, tak je nutné nezabudnúť na IP hodnotu. Táto hodnota vám prezradí to, ako je dané vonkajšie solárne svetlo odolné voči pevným a tekutým časticiam. Informácia, ktorú je rozhodne nutné brať v úvahu, vzhľadom na to, že toto osvetlenie bude v rôznych podmienkach (mráz, dážď, prachové prostredia a iné). Viac o IP hodnotách si môžete prečítať v našom článku tu!


Šetrite s nami vo Svete svietidiel!


Naším váženým zákazníkom odporúčame navštíviť akciovú ponuku, v ktorej sa nachádzajú aj rôzne alternatívy pre solárne lampy vonkajšie za zvýhodnené ceny! Avšak, často sa jedná o zvýhodnenia limitované časom, a preto neváhajte a navštívte náš Solárne lampy výpredaj už dnes!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i