Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Prezent

Vendor 5
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Prezent LED svietidlá pre vašu domácnosť


Naša spoločnosť Prezent.cz s.r.o. so sídlom v ČR v Blansku vznikla s cieľom ponúknuť každému kvalitné osvetlenie za nízke ceny. Krátko po vzniku spoločnosti v roku 2005 sa značka Prezent stala významným dodávateľom svietidiel veľkých obchodných reťazcov v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a Maďarsku.


Svietidlá Prezent ponúkajú interiérové i vonkajšie osvetlenie všetkých možných kombinácií a tvarov, tak, aby si každý našiel to svoje či už sú to vitrážové svietidlá, rustikálne svietidlá alebo jednoduché biele kúpeľňové svetlá. Prezent svietidlá tiež ponúkajú radu typov - nástenné svietidlá, stropné (práve tento typ dominuje našej aktuálnej ponuke), podhľadové, ale i napríklad lustre Prezent. Za ponuku musíme taktiež vyzdvihnúť lampy Prezent, ktoré si nájdu miesto vo vašom pracovnom prostredí rovnako ako aj v domácnosti. Vzhľadom na uplynulé obdobie, nemôžeme opomenúť ani germicídne Prezent lampy, ktoré vás udržia v bezpečí pred baktériami.


Svietidlo Prezent je prísľubom kvality a dlhej životnosti. Veríme, že sortiment osvetlenia Prezent rozžiari vaše kuchyne, obývacie izby, kúpeľne i detské izbičky.
Banner patička

Copyright © 1994 – 2024 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i