Nový skladový systém už úspesne beži a my opäť expedujeme rýchlosťou, na akú ste u nás zvyknutý. Ospravedlňujeme sa za predchádzajúce oneskorenie. Viac tu.
Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Philips

Kategorie Philips HUE

Využite výhodné ponuky a získajte pohybový senzor Hue zadarmo!

Pri nákupe produktov Philips Hue v hodnote nad 200 € získate zadarmo pohybový senzor.

Akcia platí do 30.9.2023 alebo do vypredania zásob.

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Philips - Kvalita overená časom


V oblasti osvetlenia je na celosvetovom trhu značka Philips jednotkou. Veď má tiež za sebou pekný kus histórie, založená bola už v roku 1891 v holandskom Eindhovene. Najskôr sa firma zamerala na výrobu žiaroviek Philips, postupne svoj sortiment značne rozšírila. Philips svietidlá v rámci ponuky Sveta svietidiel sa premietajú do množstva kategórií. Dostupné sú rôzne vonkajšie svietidlá Philips ako aj varianty do interiéru. Typovo môžete nakupovať Philips stropné svietidlá, v ktorých nájdete lustre philips, bodové svetlá Philips, stropné lampy Philips a mnoho ďalšieho. Následne môžete jednotlivé izby vybaviť taktiež nástennými svietidlami ako aj rôznymi inými svetelnými alternatívami.


Pod značkou Philips boli vytvorené ďalšie sesterské spoločnosti, napríklad Philips Massive či Philips Hue. Práve Philips Hue svietidlá zastupujú inteligentné Philips osvetlenie, v rámci ktorého môžete nakupovať Philips Hue žiarovky, exteriérové a interiérové svietidlá, LED pásiky, štartovacie balíčky a príslušenstvo k tomuto inteligentnému osvetleniu. Ich výrobky v našom e-shope tiež nakúpite. Presvedčte sa sami a zistíte, že svietidlá Philips vás nesklamú.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i