0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Žiarivkové svietidlá povstali

Nina

Mnohí si myslia, že éra žiarivkových svietidiel je už dávno za nami. Ale opak je pravdou ! Žiarivkové svietidlá sa dostávajú opäť do módy. Avšak pokiaľ sa vám v mysli vybavila biela bzučiaca rúra, môžeme vás uistiť, že žiarivkové svietidlá už majú ďaleko modernejší kabátik.

Mnohí si myslia, že éra žiarivkových svietidiel je už dávno za nami. Ale opak je pravdou ! Žiarivkové svietidlá sa dostávajú opäť do módy. Avšak pokiaľ sa vám v mysli vybavila biela bzučiaca rúra, môžeme vás uistiť, že žiarivkové svietidlá už majú ďaleko modernejší kabátik.

Zastaralé ? Ale kdeže!

Žiarivkové svetlá sú našimi každodennými spoločníkmi, i keď si to možno ani neuvedomujeme. Či už v kuchyni, kancelárii, školskej triede alebo na rôznych úradoch, práve tam sa najčastejšie so žiarivkovým osvetlením stretávame. A možno práve odtiaľ vznikajú mýty o tom, aké sú tieto žiarivkové svietidlá nemoderné a zastaralé. Ale opak je pravdou.
Dnešní trh ponúka nespočetné množstvo farebných variant a typov, takže by bola určite škoda tieto moderné svetlá odsúdiť len do triedy. Práve totiž kuchynská linka je úžasné miesto, kde žiarivkové svietidlo oceníte. Moderné dizajny a materiály zaistili návrat žiarivkového osvetlenia medzi najobľúbenejšie typy svietidiel.

Úspornejšie

Žiarivkové svietidlá sú po energetickej stránke omnoho úspornejšie, pretože klasická žiarovka je nahradená žiarivkou. V porovnaní s klasickou žiarovkou má štyrikrát nižšiu spotrebu energie a niekoľkonásobnú väčšiu životnosť a tiež vyžaruje omnoho menej tepla. A samozrejme cenová hladina týchto svietidiel je veľmi priaznivá. Takto zároveň šetríte peňaženku i energiu.

Súčasné žiarivkové svietidlá sa vyznačujú moderným dizajnom, veľmi jednoduchou montážou a vysokou spoľahlivosťou. Majú rýchly štart, takže úplne odpadá dobre známe blikanie pri nábehu klasických žiarivkových svietidiel. Vďaka tomu, že tieto svietidlá majú vysokú svietivosť, ich stačí na dobré osvetlenie menej kusov.


Takže pokiaľ hľadáte vhodný darček pod stromček svojím blízkym, alebo len sami pre seba, zaručujeme, že žiarivkové svietidlo je nie len originálny darček, ale tiež veľmi poteší. Jeho jednoduché línie spolu s ďalšími výhodami určite nesklamú. A vďaka kvalitnému prevedeniu vás bude svietidlo tešiť ešte mnoho ďalších rokov.


        

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.