Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Žiarovky - sveteľné zdroje do Vašich svietidiel

Dátum: 6.6.2013

Pořizujete si u nás nová svítidla a zapomněli jste na světelné zdroje. Ani ty u nás samozřejmě nechybí.

Ak ste sa rozhodli zaobstarať si niektoré z našich svietidiel, je snáď nevyhnutné zaobstarať si do neho tiež svetelný zdroj čiže žiarovku.

Jednou z možností sú žiarovky klasické. Ich výhodou je pomerne nízka cena. Tam, kde nesvietite príliš často klasické žiarovky vhodnými svetelnými zdrojmi.

Do popredia sa však ale dostávajú žiarovky úsporné. V dnešnej dobe sú naozaj veľkým trendom. S týmito úspornými žiarovkami nebudete plytvať elektrickou energiou, ktorá Vás samozrejme stojí peniaze. Tieto žiarovky majú veľkú obľubu u našich zákazníkov tiež kvôli ich životnosti, ktorá je mnohonásobne vyššia ako u žiaroviek klasických. Šetríte ale samozrejme aj životné prostredie, čo je tiež veľké plus. Tieto úsporné žiarovky je najlepšie umiestniť tam, kde svietite často a dlhšie. Úsporné žiarovky vydržia naozaj dlho, takže sa nemusíte obávať, že by Vám po pár bliknutiach dosvítily.

Ak potrebujete bohaté a silné svetlo, tu pre Vás žiarovky halogénové. Tak ako žiarovky úsporné, tak aj halogénové majú oproti žiarovkám klasickým vyššiu životnosť.

Dôležité je ale vyberať žiarovky podľa toho, aké práve Vaše svietidlo potrebuje.
Ak by ste si s výberom žiaroviek nevedeli rady, samozrejme Vám radi poradíme.


       

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.