Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Zahájili sme pre vás výpredaj žiariviek

Dátum: 16.4.2015

Desiatky žiariviek a žiarivkových svietidiel sme výrazne zlacnili.¨ A ako bonus prinášame tipy, kde všade sa dajú použiť.

Desiatky žiariviek a žiarivkových svietidiel sme výrazne zlacnili. A ako bonus prinášame tipy, kde všade sa dajú použiť.

Najčastejšie sa umiestňujú pod kuchynskú linku.

Napriek tomu, že v dnešnej dobe sa používajú moderné LED svietidlá, žiarivky nestrácajú na popularite. Ich svetelným zdrojom sú totiž  úsporné žiarovky. Vďaka žiarivkám je spotreba elektrickej energie nižšia až o 80 %.
Ich použitie je absolutně bezpečné, pri prevádzke chladné (dieťa sa tak nemôže popáliť ako u klasickej žiarovky) ich životnosť je až 10 000 hodin. Takže sa jedná o výbornú kombináciu kvalitného osvetlenia a ceny.

Vačšina našich zákazníkov kupuje žiarivky na osvetlenie kuchynskej linky. Sú v podobe trubice, takže šetria priestor
a dosahujú maximálnu kapacitu osvetlenia. Niektoré tipy majú zabudovanú praktickú zásuvku. Kedže vývoj sa pohybuje dopredu neskutočnou rýchlosťou máme k dispozícii aj LED žiarivky.

Žiarivkové osvetlenie sa ďaľej úspešne používa v kancelárkych priestoroch a pracovňách. Najvhodnejší tip je ten s parabolickou mriežkou. ktorá bráni odrazu svetla na monitore počítača.

Ceny žiariviek už od 6 EUR 

Ako sme uviedli už na začiatku, práve teraz u nás zoženiete desiatky žiariviek vo výpredaji výrazne lacnejšie a to už od 6 EUR. Pretože sme najúspešnejší e-shop s osvetlením na Slovensku, garantujeme najlepšie ceny. A pri nákupe nad 70 EUR vám zásielku doručíme až domov ZDARMA.
 

Zářivkové svítidlo k osvětlení kuchyňské linky

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.