0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Zahájili sme pre vás výpredaj žiariviek

Nina

Desiatky žiariviek a žiarivkových svietidiel sme výrazne zlacnili.¨ A ako bonus prinášame tipy, kde všade sa dajú použiť.

Desiatky žiariviek a žiarivkových svietidiel sme výrazne zlacnili. A ako bonus prinášame tipy, kde všade sa dajú použiť.

Najčastejšie sa umiestňujú pod kuchynskú linku.

Napriek tomu, že v dnešnej dobe sa používajú moderné LED svietidlá, žiarivky nestrácajú na popularite. Ich svetelným zdrojom sú totiž  úsporné žiarovky. Vďaka žiarivkám je spotreba elektrickej energie nižšia až o 80 %.
Ich použitie je absolutně bezpečné, pri prevádzke chladné (dieťa sa tak nemôže popáliť ako u klasickej žiarovky) ich životnosť je až 10 000 hodin. Takže sa jedná o výbornú kombináciu kvalitného osvetlenia a ceny.

Vačšina našich zákazníkov kupuje žiarivky na osvetlenie kuchynskej linky. Sú v podobe trubice, takže šetria priestor
a dosahujú maximálnu kapacitu osvetlenia. Niektoré tipy majú zabudovanú praktickú zásuvku. Kedže vývoj sa pohybuje dopredu neskutočnou rýchlosťou máme k dispozícii aj LED žiarivky.

Žiarivkové osvetlenie sa ďaľej úspešne používa v kancelárkych priestoroch a pracovňách. Najvhodnejší tip je ten s parabolickou mriežkou. ktorá bráni odrazu svetla na monitore počítača.

Ceny žiariviek už od 6 EUR 

Ako sme uviedli už na začiatku, práve teraz u nás zoženiete desiatky žiariviek vo výpredaji výrazne lacnejšie a to už od 6 EUR. Pretože sme najúspešnejší e-shop s osvetlením na Slovensku, garantujeme najlepšie ceny. A pri nákupe nad 70 EUR vám zásielku doručíme až domov ZDARMA.
 

Zářivkové svítidlo k osvětlení kuchyňské linky

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.