Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Výhodná akcia 2 + 1 zdarma

Dátum: 3.12.2014

Kto by nechcel 3 vianočné darčeky za cenu 2? U nás je to teraz veľmi jednoduché. Stačí nakúpiť svietidlá zo špeciálnej kategórie a tretí najlacnejší kus budete mať zadarmo.

Už nakupujete na Vianoce? A radi by ste nakúpili pekné vianočné darčeky za dobrú cenu? V našom e-shope je to teraz veľmi jednoduché. Stačí nakúpiť svietidlá zo špeciálnej kategórie a tretí najlacnejší kus budete mať zadarmo.

Ušetríte stovky aj tisíce korún

Kto by rád nedostával darčeky a o Vianociach to platí dvojnásobne. Síce svietidlá nie sú úplne tradičným vianočným darčekom, ale o to viac vašich blízkych týmto originálnym darčekom prekvapíte a potešíte. A pretože vieme, že vianočné nakupovanie býva často veľa hektické, chceli by sme vám ho čo najviac zjednodušiť a zpřehledit. Ideálna je na to naša kategórie 2 + 1, v ktorej, ako už z názvu vyplýva, dostanete každé tretie svietidlo zadarmo. V ponuke máme viac ako 250 druhov svetiel, ktorá použijete do interiéru aj exteriéru. Osvetlenie možno ľubovoľne kombinovať, vždy je však nutné pre uplatnenie akcie 2 + 1 zadarmo vybrať najmenej 3 kusy svietidiel, pričom cena toho najlacnejšieho vám bude odpočítaná.
 
 
Skvelé je, že táto mimoriadna ponuka nie je nijako obmedzená počtom kusov. To znamená, že keď zakúpite 6 svetiel, 2 budete mať zadarmo, pri objednávke 9 kusov potom 3 svietidlá atď ... Toto iste oceníte, keď budete nakupovať do nového domu, bytu alebo napríklad vybavujete penzión či hotel.

 

Ako kúpiť vianočné darčeky lacno?

bola reč o kúpe darčekov k Vianociam za dobrú cenu. Najlepšie je to ukázať na konkrétnom príklade, pričom nielen že ušetríte peniaze, ale ešte obdarujete hneď 3 vašich blízkych. Ako vhodný vianočný darček pre deti možno spomenúť stropné svietidlo CLOWN s farebným klaunom. Každú ženu určite poteší luxusné stolná lampa TIFFANY a výborným vianočným darčekom pre muža, či už dedka, otecka či manžela, bude bodové svietidlo na klip Banny, ktoré dôkladne osvetlí všetku činnosť, ako je potrebné čítanie knižky, lepenie modelov alebo triedenie poštových známok.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.