0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Všetko najlepšie ženy

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Na deň 8.3. pripadne sviatok, ktorý už len vďaka svojej dlhoročnej tradícii nemožno opomenúť. MDŽ, ako sa v skratke označuje, je deň venovaný všetkým ženám a je tak naporúdzi dopriať im niečo výnimočné!

Čím urobiť ženu šťastnou?

Snáď pre každú ženu je jej domácnosť pýchou a snáď žiadna žena nepohrdne niečím krásnym a novým, zvlášť potom, ak ide o vec kvalitnú.
A takých máme v našej ponuke svietidiel a osvetlenia nepreberné množstvo! Z mnohých produktov tak môžete vyberať od klasických, cez dekoračné, až po dizajnové svietidlá vhodné do všetkých miestností, priestorov i zákutí.
Krásny luster, lampička na nočný stolík či poličku, osvetlenie skrine, kúpeľne či kuchyne, svietidlá rôznych štýlov a technológií ... to je len malý výpočet toho, čím príslušnú môžete potešiť, ak viete aké sú jej priania a predstavy.

Myslieť však môžete okrem vybavenia interiéru aj na zveľadenie vonkajších priestorov, a to s ohľadom na blížiacu sa jar a s ňou aj výrazným oteplením. Stačí nahliadnuť do sekcie Vonkajšie osvetlenie a v pokoji a pohodlí domova vymyslieť prekvapenie pre spríjemnenie nadchádzajúcich teplých večerov trávených pod hviezdami.

Staviť môžete aj na istotu.

Nemáte zatiaľ svojho horúceho kandidáta a stále tápate s výberom? Nevadí, veľa inšpirácie môžete načerpať v sekcii Tip na darček, kde nájdete svietidlá, ktoré zaručene potešia a sú vhodné presne pre tieto príležitosti.
Okrem vašej neutíchajúcej lásky tak môžete ponúknuť aj niečo navyše v podobe originálneho darčeka. Skúste byť nápadití, predstaviť si jedinečnosť každej ženy a obdarovanú nemôžete sklamať.

A my vám pri výbere prajeme šťastnú ruku a všetkým ženám (a to nielen v tento deň) veľa radosti, lásky a pochopenia od najbližších a v neposlednom rade zaslúžený pokoj a pohodu.
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.