Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Všetko najlepšie ženy

Na deň 8.3. pripadne sviatok, ktorý už len vďaka svojej dlhoročnej tradícii nemožno opomenúť. MDŽ, ako sa v skratke označuje, je deň venovaný všetkým ženám a je tak naporúdzi dopriať im niečo výnimočné!

Čím urobiť ženu šťastnou?

Snáď pre každú ženu je jej domácnosť pýchou a snáď žiadna žena nepohrdne niečím krásnym a novým, zvlášť potom, ak ide o vec kvalitnú.
A takých máme v našej ponuke svietidiel a osvetlenia nepreberné množstvo! Z mnohých produktov tak môžete vyberať od klasických, cez dekoračné, až po dizajnové svietidlá vhodné do všetkých miestností, priestorov i zákutí.
Krásny luster, lampička na nočný stolík či poličku, osvetlenie skrine, kúpeľne či kuchyne, svietidlá rôznych štýlov a technológií ... to je len malý výpočet toho, čím príslušnú môžete potešiť, ak viete aké sú jej priania a predstavy.

Myslieť však môžete okrem vybavenia interiéru aj na zveľadenie vonkajších priestorov, a to s ohľadom na blížiacu sa jar a s ňou aj výrazným oteplením. Stačí nahliadnuť do sekcie Vonkajšie osvetlenie a v pokoji a pohodlí domova vymyslieť prekvapenie pre spríjemnenie nadchádzajúcich teplých večerov trávených pod hviezdami.

Staviť môžete aj na istotu.

Nemáte zatiaľ svojho horúceho kandidáta a stále tápate s výberom? Nevadí, veľa inšpirácie môžete načerpať v sekcii Tip na darček, kde nájdete svietidlá, ktoré zaručene potešia a sú vhodné presne pre tieto príležitosti.
Okrem vašej neutíchajúcej lásky tak môžete ponúknuť aj niečo navyše v podobe originálneho darčeka. Skúste byť nápadití, predstaviť si jedinečnosť každej ženy a obdarovanú nemôžete sklamať.

A my vám pri výbere prajeme šťastnú ruku a všetkým ženám (a to nielen v tento deň) veľa radosti, lásky a pochopenia od najbližších a v neposlednom rade zaslúžený pokoj a pohodu.
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.