0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote

Nina

Uvedomujeme si, že nákupy cez e-shopy môžu niekedy sprevádzať určité strasti v prípade vrátenia, výmeny alebo reklamácie tovaru. Snažíme sa vám preto tieto záležitosti maximálne uľahčiť.

Vrátenie tovaru v lehote 14 dní od jeho prevzatia

Keďže si tovar vyberaný cez e-shop nemáte možnosť riadne prezrieť a vyskúšať, môže sa stať, že po jeho zakúpení a následnom prevzatí zistíte, že je nevhodný, nevyhovujúci či chybný.
V prípade, že takéto okolnosti nastanú, radi by sme vás upozornili na možnosť vrátenia tovaru (odstúpenie od zmluvy) v lehote 14 dní od jeho prevzatia, a to bez udania dôvodu.

Ako postupovať

Návod a podrobnejšie informácie k vráteniu tovaru (odstúpenie od zmluvy) nájdete tu.
 
U chybného tovaru vám, v prípade vášho záujmu, ponúkame možnosť okamžitej výmeny!
 
Pre vybavenie reklamácie platí rovnaký formulár, ako pre vrátenie tovaru. Pre úplnosť nezabudnite na prečítanie reklamačného poriadku.
 
 
Nech už nastane akýkoľvek problém, neváhajte nás čo najskôr od prevzatia tovaru kontaktovať. Radi vám poradíme a bez zbytočných prieťahov pomôžeme nájsť najvhodnejšie riešenie.

Pohodlné nakupovanie s kompletným servisom

Nakupovanie všeobecne občas prináša nejaké tie úskalia, my sme však v týchto prípadoch pripravení vyjsť vám maximálne v ústrety, aby všetko prebiehalo k vašej spokojnosti. Užívajte si teda v pokoji a bez starostí nákupy na našich e-shopoch a tým aj všetkých nami ponúkaných výhod.
 
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.