Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vrátenie tovaru v 14 dňovej lehote

Uvedomujeme si, že nákupy cez e-shopy môžu niekedy sprevádzať určité strasti v prípade vrátenia, výmeny alebo reklamácie tovaru. Snažíme sa vám preto tieto záležitosti maximálne uľahčiť.

Vrátenie tovaru v lehote 14 dní od jeho prevzatia

Keďže si tovar vyberaný cez e-shop nemáte možnosť riadne prezrieť a vyskúšať, môže sa stať, že po jeho zakúpení a následnom prevzatí zistíte, že je nevhodný, nevyhovujúci či chybný.
V prípade, že takéto okolnosti nastanú, radi by sme vás upozornili na možnosť vrátenia tovaru (odstúpenie od zmluvy) v lehote 14 dní od jeho prevzatia, a to bez udania dôvodu.

Ako postupovať

Návod a podrobnejšie informácie k vráteniu tovaru (odstúpenie od zmluvy) nájdete tu.
 
U chybného tovaru vám, v prípade vášho záujmu, ponúkame možnosť okamžitej výmeny!
 
Pre vybavenie reklamácie platí rovnaký formulár, ako pre vrátenie tovaru. Pre úplnosť nezabudnite na prečítanie reklamačného poriadku.
 
 
Nech už nastane akýkoľvek problém, neváhajte nás čo najskôr od prevzatia tovaru kontaktovať. Radi vám poradíme a bez zbytočných prieťahov pomôžeme nájsť najvhodnejšie riešenie.

Pohodlné nakupovanie s kompletným servisom

Nakupovanie všeobecne občas prináša nejaké tie úskalia, my sme však v týchto prípadoch pripravení vyjsť vám maximálne v ústrety, aby všetko prebiehalo k vašej spokojnosti. Užívajte si teda v pokoji a bez starostí nákupy na našich e-shopoch a tým aj všetkých nami ponúkaných výhod.
 
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.