Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Trend: Lustre na diaľkové ovládanie

Dátum: 16.7.2015

Chcete jednoducho svietiť bez námahy? Prinášame vám zoznam lustrov na diaľkové ovládanie. Sú vybavené LED diódami, takže ich prevádzka je navyše veľmi úsporná.

Chcete jednoducho svietiť bez námahy? Prinášame vám zoznam lustrov na diaľkové ovládanie. Sú vybavené LED diódam, takže ich prevádzka je navyše veľmi úsporná.

Môžete meniť farby

Asi máloktorý dom či byť nemá vnútri aspoň jeden luster. Tento typ závesného svietidla sa v poslednej dobe značne vyvinul. Nielen po designovej stránke, ale aj tej technickej. Do kurzu prichádzajú úsporné LED lustre a poslednou novinkou sú modely, ktoré je možné ovládať na diaľku. Nielen, že si tak ušetríte vstávanie z pohovky, ale môžete si tiež užívať osvetlenie rôznymi farbami. 
 

Luster na diaľkové ovládanie EgloLED luster na diaľkové ovládanie

V našej ponuke nájdete ako väčšie závesné lustre vhodné do kuchyne, tak predovšetkým prisadené lustre určené do obývacej miestnosti či spálne. Použitý je kov a sklo. Zaručujeme vysoku kvalitu a nízku cenu.

Pod článkom nájdete zoznam všetkých lustrov na diaľkové ovládanie. V pripáde, že by ste potrebovali menšie bodové stropné svetlá, kliknite do záložky svietidlá na diaľkové ovládanie
 

Luster na diaľkové ovládanie v e-shope svet-svietidiel.skLED luster na diaľkové ovládanie

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.