Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Technické osvetlenie

Dátum: 27.4.2013

Technické osvetlenie je obľúbené predovšetkým v obchodnom priemysle. Všade tam, kde sú rozľahlé haly, sklady, kancelárie, rôzne vitríny a výlohy, sa môžete stretnúť práve s technickým osvetlením. Klasické svietidlá sú totiž na taký priestor krátka.

Mnoho z vás sa možno ešte s pojmom technické osvetlenie nestretlo. Je to možno tým, že technické osvetlenie nie je výsadou klasického obytného domu. Tam sa využíva interiérové ​​osvetlenie. Technické osvetlenie je obľúbené predovšetkým v obchodnom priemysle. Všade tam, kde sú rozľahlé haly, sklady, kancelárie, rôzne vitríny a výlohy, sa môžete stretnúť práve s technickým osvetlením. Klasické svietidlá sú totiž na taký priestor krátka.
 
Priemyslové nároky na osvetlenie sú stále väčšie a náročnejšie než predtým. Vyskytujú sa požiadavky na moderné vyspelé a ekologické technické osvetlenie. Technické svietidlá by mala spĺňať výkonnosť a kvalitu rovnako ako je to u interiérového osvetlenia.
 
Existujú samozrejme svietidlá určené na špecifickú časť priemyselnej výroby k dosiahnutiu príjemného prostredia. Jedná - ak sa o veľkú plochu, zvyčajne sa využívajú žiarivkové svietidlá všetkých rôznych tvarov i farieb, vhodná na osvetlenie kuchynských liniek, kancelárií, rokovacích miestností, reštaurácií apod
 
Na nasvietenie budov, reklám, záhrady, priestor okolo domu, firiem, parkovísk a pod sa potom zase používajú reflektorové svietidlá. Úsporné alebo halogénové reflektory s krytím IP44 s možnosťou zabudovaného čidla sú vhodné tam, kde je potreba svietiť len vtedy, keď potrebujete.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.