0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Technické osvetlenie

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Technické osvetlenie je obľúbené predovšetkým v obchodnom priemysle. Všade tam, kde sú rozľahlé haly, sklady, kancelárie, rôzne vitríny a výlohy, sa môžete stretnúť práve s technickým osvetlením. Klasické svietidlá sú totiž na taký priestor krátka.

Mnoho z vás sa možno ešte s pojmom technické osvetlenie nestretlo. Je to možno tým, že technické osvetlenie nie je výsadou klasického obytného domu. Tam sa využíva interiérové ​​osvetlenie. Technické osvetlenie je obľúbené predovšetkým v obchodnom priemysle. Všade tam, kde sú rozľahlé haly, sklady, kancelárie, rôzne vitríny a výlohy, sa môžete stretnúť práve s technickým osvetlením. Klasické svietidlá sú totiž na taký priestor krátka.
 
Priemyslové nároky na osvetlenie sú stále väčšie a náročnejšie než predtým. Vyskytujú sa požiadavky na moderné vyspelé a ekologické technické osvetlenie. Technické svietidlá by mala spĺňať výkonnosť a kvalitu rovnako ako je to u interiérového osvetlenia.
 
Existujú samozrejme svietidlá určené na špecifickú časť priemyselnej výroby k dosiahnutiu príjemného prostredia. Jedná - ak sa o veľkú plochu, zvyčajne sa využívajú žiarivkové svietidlá všetkých rôznych tvarov i farieb, vhodná na osvetlenie kuchynských liniek, kancelárií, rokovacích miestností, reštaurácií apod
 
Na nasvietenie budov, reklám, záhrady, priestor okolo domu, firiem, parkovísk a pod sa potom zase používajú reflektorové svietidlá. Úsporné alebo halogénové reflektory s krytím IP44 s možnosťou zabudovaného čidla sú vhodné tam, kde je potreba svietiť len vtedy, keď potrebujete.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.