Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Svietidlá za rozumné ceny

Dátum: 3.8.2013

Chcete kvalitné svietidlá do Vášho domova? Tak to ste na správnej adrese!!

Ak potrebujete svietidlá do kúpeľne, kuchyne či kamkoľvek inam, je tu pre Vás náš internetový obchod, ktorý ponúka svietidlá za skutočne bezkonkurenčné ceny. Naša ponuka je zostavená tak, aby si u nás vybral skutočne každý. Nájdete u nás svietidlá od jednoduchších po veľmi luxusné. Všetky však prvotriedne kvalitné.

Ak hľadáte svietidlo, ktoré Vám splní funkciu hlavného osvetlenia miestnosti, je najlepšie navštíviť kategóriu lustrov. Práve lustre sa v domácnosti najčastejšie stávajú centrálnym osvetlením, ktoré by nemalo v žiadnej domácnosti schádzať. Čo sa týka typov lustrov, máme ich tu naozaj veľké množstvo.
Ak máte radi starožitný štýl, určite Vás zaujme ponuka lustrov rustikálnych, ktoré práve starožitnému veľmi podobný. Pokiaľ máte radšej prírodnejšie materiály, sú tu lustre ratanové. Pre milovníkov luxusu a honosného štýlu, je tu pripravená naozaj bohatá ponuka lustrov krištáľových. Samozrejme tu máme ešte veľa ďalších lustrov, ktoré čakajú len na Vás.

K posteli, ku gauču či k pracovnému stolu je najlepšie si zaobstarať niektorú z našich lámp. Rovnako tak ako u lustrov, tak iu lámp tu k výberu lampy rustikálne, klasické, moderné a mnoho ďalších. Doplnkové svietidlá sú taktiež veľmi dôležitá, pretože doplnkovým osvetlením, ktoré nám slúžia pri čítaní, písaní a ďalších činnostiach.

Skombinovať všetko môžete tiež so svietidlami nástennými či stropnými. môžete umiestniť napríklad na chodby, ale samozrejme aj inam.
Navštívte náš internetový obchod
www.svet-svietidiel.sk a zistíte, že robíme všetko pre Vašu spokojnosť a Vaše pohodlie.

                             

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.