0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Svietiace dekorácie pre váš domov

Klara

Radi by ste si svoj dom aspoň trochu spestrili alebo oživili? Čo tak nejakou tou svietiacou dekoráciou?

Nielen svietidiel je potreba

Doma máte dom vybavený svietidlami, či už hlavnými alebo doplnkovými v podobe rôznych lámp a lampičiek. To je väčšinou bežný scénar každej domácnosti. Stále sa vám ale zdá, že ešte niečo chýba? Je to celkom možné. Z domu urobia domov nepatrné maličkosti ako sú rôzne dekorácie. O to lepšiu atmosféru s nimi vykúzlite, keď si zaobstaráte hneď nejaké svietiace.
null 
Podľa toho, v akom štýle máte vybavený celý dom alebo byt, môžete doladiť tiež svietiace dekorácie. Pokiaľ by ste radi oživili dom tak, že si na steny zavesíte rôzne nápisy alebo fotografie, ktoré vyžarujú teplo domova, budú sa tu skvelo vynímať napríklad rôzne dekorácie v tvare srdca alebo nápisy, ktoré vám domov zútulnia. Takéto svietiace dekorácie je možné použiť do každej miestnosti. Od chodby až po detskú izbu, kde deti ocenia napríklad tie v tvare hviezdy alebo mesiaca. Na okno si môžete položiť dekoračnú lampičku. Obe budú vyzerať veľmi zaujímavo.
null                  null
Najdete tu aj iné vychytávky. Napríklad v podobe osvetleného budíka alebo reproduktora. Obe vám budú plniť ako funkciu praktickú, tak aj funkciu dekoračnú.
Samozrejme ani vaše steny by nemali zostať holé a chladné. Okrem klasických obrazov alebo fotiek, ktoré na týchto miestach bývajú najčastejšie, môžete umiestniť na vašu stenu tiež svietiace dekoračné obrazy, ktoré budú určite vyzerať kúzelne. 
null 

Dušičky aj Vianoce sú tu skôr ako si myslíte

Na dušičky by sme každý mali zaspomínať na svojich blízkych, ktorí už nie sú medzi nami. Môžete si teda už teraz zaobstarať cintorínske sviece na batérie, pri ktorých sa nemusíte báť, že plamienok ihneď zahasí vietor.
Áno, aj keď je to neskutočné a stále tomu nemôžeme uveriť, aj Vianoce tu budú skôr, ako sa nazdáme. Je teda dobré na ne myslieť už teraz a zaobstarať si vkusnú vianočnú výzdobu, ktorá vykúzli to pravé kúzlo Vianoc. Rôzne vianočné dekorácie či reťaze sú cez tieto sviatky takmer nevyhnutnosťou. A to či už doma, tak aj vo vonkajších priestoroch vášho domova.
null 

Aj váš exteriér si zaslúži zútulniť

Nielen váš domov vo vnútri, ale tiež zvonku je potrebné skrášliť, aby ste sa tu cítili nielen vy, ale tiež vaša rodina alebo prichádzajúce návštevy príjemne. Preto sme na vonkajšie svietiace dekorácie taktiež mysleli. Rôzne solárne dekoračné lampy budú na každej záhrade alebo terase vyzerať skutočne kúzelne. Tiež je možné využiť rôzne farebné solárne reťaze, ktoré môžete rôzne rozvešať na stromy alebo do altánku.
null  
 
Rôzne svietiace dekorácie do interiéru aj exteriéru sú tu v rôznych typoch a prevedeniach pripravené len a len pre vás. Skúste si sadnúť s kávičkou k širokej ponuke, kde si môžete v kľude a v pohode vybrať tie, s ktorými vám nabudúce káva bude chutiť ešte o niečo viac.

Autor článku:

Klara
Klara Články, darkove_poukazy, Diskuze, Nahazovač, Objednávky / reklamace, Produkťák, Překladači, Recenzent, Speciální, Statické, Systemove_texty

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber