0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-18 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Špičkové osvetlenie pre architektov aj dizajnérov

Tatiana

Ste povolaním dizajnér alebo architekt? To určite budete potrebovať tiež rôzne svietidlá. U nás si vyberiete osvetlenie pre úplne každú realizáciu.

Dizajnové kúsky pre perfektný celok

Ak máte práve vy to šťastie byť diazjnérom alebo architektom, určite nám dáte za pravdu, že pocit z novo vznikajúceho alebo renovovaného interiéru či exteriéru je skutočne nepopísateľný. Začnete s prázdnymi stenami alebo starým vybavením a vďaka vašej fantázii vznikne niečo nové a krásne. K tomu, aby to tak naozaj bolo, je určite veľmi dôležité vybrať vhodné a správne vybavenie do každej miestnosti. Samozrejme okrem toho tu budú nepostrádateľné tiež rôzne svietidlá. Nech už je novo vznikajúci interiér v akomkoľvek štýle, u nás nájdete presne to, čo hľadáte. 
null 

Všetky typy svietidiel, na ktoré si len spomeniete

Zaobstaráte u nás naozaj všetko. Od rôznych malých dekoračných svietidiel, cez väčšie lampy, až po veľké stropné svietidlá alebo lustre. Do ktorej kategórie budete chcieť zabrúsiť, záleží predovšetkým na štýle celého dizajnu. Najčastejšie vás bude určite zaujímať niekoľko typov svietidiel. Začať môžeme napríklad s kategóriou dizajnových svietidiel, kde nájdete prekrásne nevšedné kúsky, ktoré podčiarknú moderne vybavenú domácnosť. Ak hľadáte niečo ešte viac honosnejšieho, je tu kategória svietidiel krištáľových. Tu nájdete svietidlá menších rozmerov, a taktiež klasické veľké "zámocké lustre". Krásne lesknúce sa sklíčka sú určite luxusne vypadajúcou záležitosťou.
null 

Ďalej stojí za zmienku tiež kategória vintage osvetlenia. Tento štýl sa čím ďalej viac vracia. Prirovnať ho môžeme k štýlu starožitnému. Je naozaj veľké množstvo ľudí, ktorým sa práve tento retro štýl páči najviac. Či už sa jedná o dom, byt alebo chalupu. Ak potrebujete svietidlo pre doplnenie vintage dizajnu, u nás všetko nájdete.

Nemôžeme zabudnúť ani na svietidlá vitrážové, ktoré sú tvorené rôznymi farebnými sklíčkami. Samozrejme sa rovnako tak, ako niektoré ďalšie typy svietidiel, nehodia do každého interiéru. Pokiaľ ale je práve vitrážové svietidlo to, ktoré vám chýba ako posledná bodka za celým dielom, výber vitrážových svietidiel je dosť veľký. Tiež pokiaľ je váš zákazník milovník najnovších technológií a inteligentnej domácnosti, inteligentné svietidlá všetkých nadchnú.

Veľkou výhodou všetkých svietidiel je to, že ich môžete perfektne nakombinovať do rôznych miestností, a to v rovnakom alebo takmer totožnom prevedení. Mnoho ich je totiž vyrobených priamo v sadách. A pokiaľ nie priamo takto, je možné si aj veľmi podobný vzhľad rôznych svietidiel zjednotiť vo veľmi príjemný a vkusný celok.
null 

Len kvalitný výrobci

Všetky nami ponúkané svietidlá odoberáme len od tých najkvalitnejších výrobcov. Napríklad jednotkou v inteligentnom osvetlení je určite výrobca Philips. Táto značka sa neustále vyvíja a ich pokrok v technológiách ide vpred. Ďalšou veľmi obľúbenou značkou je Artemide. Zameranie na luxusné a štýlové svietidlá sa tu naozaj nezaprie. V tomto ohľade s týmto výrobcom celkom určite nestúpite vedľa. Veľmi zaujímavý severský dizajn nájdete tiež pri svietidlách značky Umage. Nádych dánskej Kodane určite vás aj klientov ihneď okúzli. Pod luxusnými a honosnými krištáľovými svietidlami nájdete značku Artcrystal. Ich prepracovanosť v každom kúsku svietidla je naozaj až neskutočná.

Pokiaľ teda ešte stále nemáte svetelné vybavenie pre váš interiér, tu ste na správnom mieste. V našej ponuke nájdete okrem menovaných značiek alebo typov svietidiel tiež mnoho ďalšieho. Stačí si len vybrať to, ktoré práve potrebujete. Každý kút interiéru si príde s našimi svietidlami na svoje.        

Autor článku:

Tatiana
Tatiana Špecialista zákazníckeho servisu

Tatiana nie je len špecialistkou zákazníckeho servisu, ale tiež fanúšikom moderného LED osvetlenia. Vo svojich článkoch vám poradí ako ušetriť elektrinu alebo ako správne vybrať žiarovku. Tiež vám poskytne množstvo tipov ako dokonale osvetliť váš dom aj záhradu.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber