0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

S veľkou radosťou vám predstavujeme novú podobu webu

Nina

Vy, ktorí naše stránky navštevujete častejšie, ste si určite všimli, že vás ich dizajn doprevádza už roky. Aby bolo všetko modernejšie a prehľadnejšie, dostali naše webové stránky nový kabátik.

Sme s vami už roky

História našej firmy siaha už do dôb roku 1991. Už tu sú naše základné kamene, z ktorých sme postupom času prácou a pilnosťou vybudovali náš úspešný e-shop. O niekoľko rokov neskôr sme sa začali zabývať dovozom a predajom svietidiel vo veľkom. Najskôr sme svietidlami zásobovali veľké markety aj menšie obchodíky po Českej republike. Po niekoľkých ďalších rokoch, teda v roku 2009 sme sa rozhodli dať o vzniku nášho prvého e-shopu, aby ste v dobe moderných technológií, mali možnosť len zasadnúť k počítaču a svietidlo si nechať doviezť až domov. V roku 2017 sa následne naša firma zmenila z fyzickej osoby Jiří Mánek na spoločnosť s názvom Donoci, s.r.o.

E-shopy sú našim poslaním

Už niekoľko rokov sa teda zaoberáme predovšetkým a hlavne internetovým predajom svietidiel. Vďaka tomu, že ste vy, naši zákazníci, s nákupom u nás vždy spokojní, sme náš predaj rozšírili do mnohých ďalších krajín. Aby ste nemuseli na svoje vybrané svietidlo dlho čakať, držíme na sklade viac než 920 000 kusov osvetlenia. Vždy sú pre vás tiež pripravení naši ochotní pracovníci, ktorí vám so všetkým vždy radi poradia. Ako bonus si môžete pri nákupe „odniesť“ tiež dopravu zadarmo.
                                     

Nový vzhľad našich stránok

Keďže ste pre nás na prvom mieste vždy vy, naši zákazníci, snažíme sa pre vás neustále zdokonalovať. Vaše podnety na zlepšenie a väčšiu prehľadnosť stránok si vždy berieme k srdcu. A pretože chceme, aby sa vám na našich stránkách lepšie vyhľadávalo to, čo potrebujete, a váš strávený čas pri výbere osvetlenia ste si tu užili ešte viac, od 5. 2. sú naše webové stránky nové a lepšie. Dostali novú podobu, ale náš široký sortiment aj kvalitný tovar zostáva. Tiež skladové zásoby sú stále rozsiahle. Vy sa teda môžete tešiť na prehľadnejší, modernejší a skrátka novší web, ktorý sme, veríme, vylepšili predovšetkým k vašej spokojnosti.
null 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.