0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Predstavujeme novinku – detský nočný projektor

Nina

Poznáte ten pocit, kedy Vaše dieťa večer po prečítaní rozprávky stále nie nie zaspať? Predstavujeme Vám produkt, ktorý dieťaťu spríjemní chvíľku pred spaním a uspí ho do ríše snov.

Poznáte ten pocit, kedy Vaše dieťa večer po prečítaní rozprávky stále nie nie zaspať? Predstavujeme Vám produkt, ktorý dieťaťu spríjemní chvíľku pred spaním a uspí ho do ríše snov.
 

Podporuje detskú predstavivosť

Detský nočný projektor môžete nastaviť tak, aby premietal obrázky na stenu či na strom izbičky. Prístroj obsahuje tri kolieska, z ktorých každé je zameraná na inú tému a obsahuje 8 obrázkov. Vaše dieťa môže sledovať napríklad obrázky, na ktorých sú Disney princezné či postavy z animovaného filmu. Svietidlo je napájané pomocou batérií typu AA.

Nočná LED lampička

Projektor rovnako slúži ako detské nočné svetlo. Deti väčšinou majú strach zaspať potme, ale oproti tomu výrazné svetlo pôsobí rušivo na ich spánok. Premietač predstavuje optimálnu variantu, ako deťom zaistiť nevtieravé osvetlenie izby a zároveň rozptýliť ich obavy z tmy. Obzvlášť deti mladšieho veku môžu mať z tmavého prostredia obavy, ktoré sa môžu vyvinúť až v nočné mory. Aj s týmito problémami sa dieťa môže vysporiadať pomocou premietača, nakoľko bude zaspávať samé, ale na dosah svojich obľúbených rozprávkových postáv. 


Detský nočný projektor

Šetrí Váš čas

Určite máte dni, kedy kvôli samým povinnostiam nemáte čas ani na seba, nieto ešte na zdĺhavé čakanie, kým Vaše dieťa zaspí. S nočným projektorom sa vôbec nebudete musieť cítiť previnilo nechať dieťa v izbe o samote, nakoľko mu zaistí príjemnú zábavu, a vy sa tak kľudne môžete venovať úlohám, ktoré ste cez deň nestihli. 

Osvetlenie rozptyľujúce strach pri nočnej ceste na toaletu

Zariadenie môže rovnako poslúžiť ako osvetlenie na chodbu, aby sa Vaše deti nebáli prejsť temným bytom na wc. Tiež osvetlí Vašu chodbu natoľko, aby deti videli na cestu a nespôsobili si úraz zakopnutím či vrazením do nejakého predmetu. 
 

 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.