Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Posvieťte si na varenie

Dátum: 26.2.2013

Kuchyňa nie je iba miestom, kde sa pripravuje jedlo. Venujte teda pozornosť tomu, či máte toto kľúčové miesto dostatočne osvetlené.

Kuchyňa nie je iba miestom, kde sa pripravuje jedlo. Čoraz viac sa to stáva miestom stretávania členov rodiny, spoločných raňajok a večerí. Venujte teda pozornosť tomu, či máte toto kľúčové miesto dostatočne osvetlené.

U nás si môžete vybrať z množstva druhov svietidiel, ktoré vašu kuchyňu nie len dokonale osvetlia, ale tiež ju vzhľadovo príjemne dotvoria a dozdobia. Asi najdôležitejšími miestami sú jedálenský stôl a kuchynská linka. Poďme teda pre nich nájsť to najvhodnejšie svietidlo.

Jedálenský stôl
Nad jedálenský stôl sa hodí skutočne nepreberné množstvo osvetlenia. Od žiariviek, cez kuchynské lustre až po klasické stropné svietidlá.Kuchynská linka
Správne osvetlenie kuchynskej linky je veľmi dôležité pre vašu bezpečnosť a efektivitu pri varení. Naskytuje sa tu totiž zásadný problém, a to tienenie si vlastným telom pri práci popri linke. Preto sa kuchynská svietidlá umiestňujú zospodu na spodnú hranu dvierok alebo na špeciálnu prídavnú konštrukciu. Aby svietidlo neoslňovalo, je často osadené žiarivkovou trubicou. Opäť sú najvhodnejšie žiarivky či lustre. Veľkú obľubu získavajú i nástenné svietidlá.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.