Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Osvetlenie značky PHILIPS pre celú Vašu domácnosť.

Osvetlenie značky PHILIPS pre celú Vašu domácnosť.

Dátum: 30.8.2016

Osvetlenie Philips má v našom sortimente naozaj veľké zastúpenie. Je to predovšetkým vďaka tomu, že sa svetla Philips vyznačujú precíznym prevedením a moderným dizajnom. Zákazníci je preto veľmi často vyhľadávajú.

Pretože Philips ponúka širokú škálu typov svietidiel, je možné povedať, že s nimi osvetlíte celú svoju domácnosť. A aj keď sa môže zdať, že práve osvetlenie Philips je pomerne dosť veľkou záťažou pre vašu peňaženku, vyvedieme Vás z omylu. Mnoho Philips svietidiel je totiž vo výpredaji za bezkonkurenčné ceny.

Kuchyňa si žiada kvalitné osvetlenie

Práve osvetleniu kuchyne je dobré venovať špeciálnu pozornosť. Je potrebné osvetliť nie len jedálenskú plochu, ale predovšetkým tú pracovnú. Preto je vhodné osvetlenie kombinovať. Nad jedálenský stôl umiestniť luster alebo bodové osvetlenie a na kuchynskú linku využiť napríklad podlinkovú žiarivku alebo stále viac moderný LED pás. Vyššie zmienené typy ponúkame od značky Philips alebo tiež Philips Massive. Obe značky osvetlenia pochádzajú od materskej značky Philips. 

Osvetlenie detskej izby hravo a pritom efektívne

Philips nezabúda ani na deti. Špeciálne pre ne vytvorili svietidlá hravé a zároveň s výbornou svietivosťou. Deti sa tak môžu hrať, učiť sa alebo čítať a ich oči pri tom nebudú trpieť. V ponuke sú rôzne farebné lustre, lampičky s detskými hrdinami alebo svietidlá vyložene tvarované do rôznych zvieratiek a príšerok. Privezte svoju ratolesť k výberu svietidla, určite z toho bude nadšené. 

Nielen interiér, ale aj exteriér

Moderným trendom dnešnej doby je osvetlenie záhrady a priestoru okolo domu. Svietidlá a osvetlenie idú tiež s dobou, a preto Vám ponúkame vonkajšie svietidlá Philips rôznych tvarov a prevedení. Lampy pozdĺž ciest, svetielka do jazierka či bazénu, ale aj nájazdové či solárne svietidlá. Záleží len na Vás, aké si vyberiete. Záhradné svetlá Philips majú vysoké krytie proti zlému počasiu, napr. sneh, dážď, mráz, prach atď. Sú pre tieto podienky špeciálne vyrobené aj čo sa týka prevedenia a materiálu. 
 
 
Vsaďte na osvetlenie Philips a tešte sa z krásne osvetleného domu a jeho okolia. 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.