0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Narodeniny sa blíži, buďte originálny!

Nina

Narodeniny a sviatky nás sprevádzajú počas celého roka. Čím viac príbuzných a priateľov, tým viac darčekov na vymýšľanie. Tiež je riešite bonboniérou? Buďte originálny – darujte svietidlo!

Narodeniny a sviatky nás sprevádzajú počas celého roka. Čím viac príbuzných a priateľov, tým viac darčekov na vymýšľanie. Tiež je riešite bonboniérou? Buďte originálny – darujte svietidlo!


Bonboniéra nie je zdravá, sošky a sviečky skončí v skrini. A svietidlo? Bude zdobiť interiér, zabezpečovať dokonalé osvetlenie a pripomínať, že sa nad darčekom niekto naozaj zamyslel. A možností je naozaj bezpočet.
 
Lampičku k pohodlnému čítania, elegantný nový luster, vonkajšie svietidlo pre nadšených záhradkárov alebo LED svietidlá do kuchyne. A pretože sa osvetlenie vyrába v farebne a typovo ladiacich radoch, máte vyriešené darčeky aj na ďalšie roky. K lampe prikúpite nástenné svietidlo, potom stropné a ešte zostane luster.
 
A kto by niečo namietal k novo vysvietenému interiéru? Zvlášť ak vsadíte na svetlá značky LUXERA či EGLO . Aby sme vám výber čo najviac uľahčili, pripravili sme špeciálnu kategóriu "Tip na darček". Tu nájdete viac než 70 svietidiel rôzneho typu, farby a štýlu.
 
Zvoľte osvetlenie ako darček, ktorý každý využije a vyjadrite tak, že vám záleží na pohodlnom, radostnom a bezpečnom živote vašich blízkych.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.