0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Nadeľujeme aj po Vianociach!

Nina

Nestihli ste na Vianoce zaobstarať to správne osvetlenie? Nezúfajte, naše zľavy a výpredaje stále pokračujú. A v ktorých kategóriách hľadať?

Nestihli ste na Vianoce zaobstarať to správne osvetlenie ? Nezúfajte , naše zľavy a výpredaje stále pokračujú . A v ktorých kategóriách hľadať?

Novinky Možno vás to prekvapí, ale aj svietidlo, ktoré sme práve zaradili do nášho sortimentu, môže byť v zľave . Neexistuje predsa dôvod prečo si nekúpiť novinku hneď a za skvelú cenu. A že zľavy stojí naozaj za to, môžete ľahko sami zistiť. Stojacie lampy, lampičky, lustre, bodovky či ľad pásky za senzačné ceny. Užite si až 50 % zľavy na veľa luxusných svietidiel .

Dopredaj - Totálny výpredaj osvetlenie a trvalo znížené ceny až o 60 %. Výpredaj interiérového osvetlenia, najmä lustrov, lámp, bodových svetiel, nástenných a stropných svietidiel, apod. Samozrejmosťou sú tiež kúpeľňové svietidlá, vonkajšie svietidlá alebo detské a krištáľové lustre. Vo výpredaji nájdete naozaj lacná a kvalitné svietidlá .

Každé 3. svietidlo zadarmo - Čím viac nakúpite, tým viac dostanete zadarmo! Pri nákupe troch svietidiel z tejto kategórie to najlacnejšie získate úplne zadarmo! Ale tým nekončíme. Pri nákupe šiestich svietidiel získate dve najlacnejšie úplne zadarmo. Pri nákupe deviatich svietidiel potom tri zadarmo. Nebojte, ponuka neplatí len na objednávku o počte desiatich osvetlenie. Čím viac objednáte, tým viac ušetríte. Teda pri kúpe napríklad tridsiatich svietidiel ich zaplatíte iba dvadsať. Desať svetiel dostanete úplne zadarmo .

Urobte si radosť aj po Vianociach a rozsvieťte si dom kvalitným a pritom lacným osvetlením.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.