0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

MDŽ - nezabudnite na deň našich žien.

Nina

Medzinárodný deň žien je opäť tu. Tento deň, ktorý pripadá na piatok 8. marca patrí len ženám. Čo tak venovať vašej partnerke, maminke alebo aj sestre nejaké pekné, milé svetielko?

Snáď každý má doma alebo v rodine nejakú ženu, ktorá je mu blízka. Pre niekoho to môže byť matka, pre niekoho manželka alebo kamarátka. Či už je vzťah medzi vami akýkoľvek, v tento deň môžete každej žene poďakovať. A ako to spraviť inak ako naše ženy, bez ktorých by náš život bol naozaj smutný, potešiť kvetinou a nejakým pekným darčekom. Že vás nenapadá nič, čo by im mohlo urobiť radosť? Dáme vám teda tip. Darujte im nejaké pekné svetielko alebo lampičku.

Dekoračné svietidlo alebo lampička poteší

Ak si nie ste úplne istý, aký druh svietidla by mohla vaša obdarovaná využiť, môžete siahnuť po niečom univerzálnom. Tým máme na mysli niektoré svietidlo alebo svetielko, ktoré nájde svoje miesto v každej domácnosti. Práve takým univerzálnym darčekom sa môže stať niektorá lampička. Potešiť môžete napríklad niektorou z našich menších stolných lampičiek, rovnako tak môžete darovať napríklad niektorú lampičku do zásuvky s rôznymi motívmi zvieratiek alebo podobných motívov.
 
Ak ste sa rozhodli pre dekoratívne svietidlo, určite nestúpite vedľa. Taká dekoratívna lampička, ako už samotný názov vypovedá, môže slúžit ako menšie svetielko, ale tiež ako dekorácia. Je teda možné lampičku umiestniť takmer kamkoľvek. Väčšina takých svietidiel býva na batérie. Nemusíte sa teda báť, že by žena, ktorá darček dostane, nemala žiadnu voľnú zásuvku, ku ktorej by svietidlo pripojila. Stačí len postaviť na ktorékoľvek miesto a hneď bude robiť parádu.
null                null

Solárna lampička alebo záhradná lampa nikdy nesklame

Okrem rôznych dekoračných svietidiel alebo lampičiek môžete potešiť tiež inými svietidlami. K rodinnému domu sa vždy hodia rôzne solárne lampičky alebo záhradné lampy všetkých druhov. Takých vonkajších svietidiel nie je nikdy dosť a vždy sa hodia. Solárne lampičky sa dajú umiestniť takmer kamkoľvek, preto určite s týmto darčekom nešliapnete vedľa. To isté platí pri rôznych záhradných lampičkách, ktoré tiež celkom určite potešia. Zo záhradných lampičiek môžete vybrať rôzne prenosné, ktoré je možné umiestniť napríklad na stôl pri grilovaní alebo zavesiť na slnečník. Aj v rôznych drevených altánkoch budú vyzerať veľmi pekne. Ďalším našim tipom je napríklad petrolejová lampička, ktorá je tiež istou univerzálnou cestou pre zvolenie darčeka. Taká lampička vždy poteší a urobí radosť každej žene. V kombinácii s niektorou voňavou kytičkou nadchne snáď každú.
null           null
 
Niekoľko tipov na darček teda máte. Nezabudnite obstarať ten správny darček včas. Na naše ženy by sme nemali zabúdať celý rok, ale tento deň obzvlášť.
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.