Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Lustre a ich využitie

Dátum: 1.11.2012

S prichádzajúcou jarou mnoho ľudí uvažuje o nákupe nového, moderného osvetlenia. Nemilosrdne zvesia starý luster po babičke a vyrážajú hľadať nový. A myim tento krok plne schvaľujeme.

S prichádzajúcou jarou mnoho ľudí uvažuje o nákupe nového, moderného osvetlenia. Nemilosrdne zvesia starý luster po babičke a vyrážajú hľadať nový. A myim tento krok plne schvaľujeme.  Však luster je centrálne osvetlenie celej miestnosti. A tiež je to prvá vec, na ktorú padne pohľad každej vašej návštevy.

Ako všetko v dnešnej dobe, aj osvetlenie ide dopredu. Prichádzajú nové trendy, materiály a štýly. A s našim vekom rastú aj naše požiadavky. Napríklad dcére už nie je päť rokov, ale je z nej krásna mladá slečna. Tak na čo by mala mať ako luster v detskej izbe plastovú gitaru? Spálňa už tiež nie je dávno dohneda, ale luster zostal. Prečo si teda nezadovážiť nový a získať opäť krásne zladenú izbu?

Stačí len chvíľka a nájdete takmer nekonečnú ponuku osvetlenia. Záleží len na vašom vkuse a fantázií, aký luster si vyberiete. Existujú tiež lustreratanové, kryštálové alebo vitrážované.  Nespočítateľné množstvo variant, štýlov, materiálov či zafarbenia. Ale ktorý si vybrať?

Kryštálový luster – Klasický kryštálový luster sa hodí do veľkých miestností s historicky vypadajúcim nábytkom. Avšak v dnešnej dobe sú k dostaniu aj nové farebné, tvarovo jednoduché typy kryštálových lustrov, ktoré splnia nároky aj moderného interiéru. Kryštálový luster dodá miestnosti osobitný vzhľad a stane sa zaručene stredom pozornosti každej návštevy. Svetlo, ktoré je prostredníctvom kryštálových lustrov prepúšťané do priestoru, je charakteristické svojou farbou a intenzitou.

Vitrážované lustre -  Vyznačujú sa farebnými sklíčkami, ktoré vás prekvapia predovšetkým po zotmení. Z tmy totiž vďaka veľmi nápaditému dizajnu vystúpi okúzľujúca farebná spleť drobných sklíčok. Asi k najčastejšie vyhľadávaným lustrom patria lustre Tiffany.

Kuchynské lustre – Lustre do kuchyne  by mali mať jednoduchý, ale stále i originálny dizajn. Nejde tu o žiadne osvetľovanie hypermódnym dizajnom, ale skôr o praktickosť. Veľmi obľúbené osvetlenie do kuchyne sú sťahovacie lustre.  Pokiaľ potrebujete svetlo rozptýliť po celej miestnosti, necháme luster vytiahnutý. V prípade, že sme si dopriali romantickú večeru, alebo chceme svetlo zamerať priamo na stôl, luster  stiahneme do požadovanej výšky.
 
Lustre do spálne a obývačky -  V tomto prípade ide nielen o dokonalé osvetlenie interiéru, ale tiež o vzhľad lustra. Preto sa pre osvetlenie týchto interiérov volia výraznejšie farby, tvary a viac žiaroviek.  Skrátka taký luster, ktorý vkusne zapadne medzi okolité zariadenie, ale zároveň sa medzi ním nestratí.

Lustre do detskej izby – Pri výbere osvetlenia do detskej izby, musíte brať v úvahu vek dieťaťa. Pokiaľ máte doma predškoláka, ocení sa plastový luster napríklad s formulami. Pokiaľ  školáka, vyberať  už môžete z klasických závesných lustrov pestrejších farieb.

Lustre prisadené  - Tam, kde nie je možné využiť klasický luster, napríklad v miestnostiach, kde je strop priveľmi nízky, nájde uplatnenie prisadený luster.

Vyššie uvedené lustre patria medzi najžiadanejšie na našom trhu. Preto dúfam, že sme vám pomohli uľahčiť orientáciu kam aký luster umiestniť a prispeli k vašej budúcej spokojnosti.

 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.