0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Lampy a lampičky

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Stále nemôžete nájsť tú pravú lampičku na pracovnej ploche alebo do niektorého miestečka, kam sa centrálne osvetlenie úplne nedostane? Potom práve pre Vás je tu kategórie lampy a lampičky!!

Keď sa povie hlavné osvetlenie miestnosti, každý z Vás iste vie, že je to veľmi dôležitá, snáď aj nepostrádateľná súčasť osvetlenia každej domácnosti. Túto funkciu zastáva poväčšinou luster, ale môžu to byť samozrejme aj iné svietidlá. Avšak mali by ste myslieť aj na ďalšie svietidlá doplnková, ktorými bývajú spravidla najčastejšie rôzne lampy a lampičky.
Lampy môžete umiestniť snáď do každého temnejšieho kúta, kam hlavné svietidlo nesvieti tak alebo toľko, koľko potrebujete. U lámp tu máme niekoľko druhov, z ktorých si môžete vyberať práve takú, ktorá sa Vám bude najlepšie hodiť a ktorú potrebujete.

K činnostiam vykonávaným pri pracovnom stole je najlepšie mať niektorú z lámp stolových. Stolnú lampu môžete mať zapnutú v kombinácii s hlavným osvetlením či len tak, keď nechcete mať doma úplnú tmu, ale ani príliš ostré svetlo. Lampy Vám skrátka určitý priestor osvieti tak akurát.
K Vašej pracovnej ploche doma, ale aj v zamestnaní môžete využiť tiež lampy kancelárske. Tie v našej ponuke v rôznych prevedeniach i farbách, či už jednofarebné, tak aj viacfarebné. Majú rôzne tvary, takže si prídu na svoje aj náročnejší zákazníci, ktorí vyžadujú nie úplne obyčajné tvary.

Ak by ste si radi sami nakombinovali lampové tienidlo s lampovou nohou, stačí sa pozrieť do týchto dvoch kategórií a vybrať si z každej kategórie, to čo sami chcete.

Ak sami zabrúsite do kategórie lámp a lampičiek, budete si môcť prezrieť aj ďalšie podkategórie tejto sekcie, ktoré sú tu pripravené pre Vašu spokojnosť.


           

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.