0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kúpeľňové osvetlenie

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Ani Vasu kúpeľňu by ste nemali zanedbávať. Kúpte si Kúpeľňové svietidlá v našom internetovom obchode, ktory vas nikdy nesklame.

Kto z Vás si nerád horúcu sprchu či plnú bublinkovú vaňu. Nikto taký sa snáď nenájde. Aby ste mali z kúpeľa príjemný pocit, je nevyhnutne nutné si zaobstarať také osvetlenie, ktoré Vám z kúpeľne vykúzlia odpočinkové a pokojné miesto.

U kúpeľňových svietidiel by ste mali byť obzvlášť obozretní pri rozhodovaní, kam svietidlo chcete umiestniť. Ak budete chcieť umiestňovať svietidlo nad zrkadlo, je potrebné vybrať také, aby ste na seba dobre videli, aby bolo svetlo rovnomerne rozprestrie, tak, ako Vy potrebujete. Je totiž potrebné, aby na Vás svietidlo nevrhal tiene a Vy v zrkadle nevyzerali úplne inak ako v realite vyzeráte.

Tiež je potrebné, aby svietidlo nebolo príliš ostré a odpočinok sa nezmenil v únavu a bolesť hlavy. Samozrejme kúpeľňové svietidlo musí byť odolnejší proti vlhkosti ako svietidlá ostatní a to z toho dôvodu, že táto kúpeľňové svietidlá môžu prichádzať s vodou do úzkeho kontaktu, a bez vyššieho IP krytia by mohlo dôjsť ku skratu. Naše kúpeľňové svietidlá však vysokým IP krytím disponujú a preto úplne spoľahlivá a bezpečná.

V našom internetovom obchode nájdete kúpeľňových svietidiel naozaj veľkú veľa. Stačí sa pozrieť a môžete sa presvedčiť sami!!


           

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.