0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kúpelňa

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Rýchla sprcha, dlhá kúpeľ či príprava na večierok. Na každú činnosť je dobré iné osvetlenie. Vyberte si také, ktoré vám dovolí v kúpeľni nielen bežné každodenné činnosti, ale aj relaxovať.

Rýchla sprcha, dlhá kúpeľ či príprava na večierok. Na každú činnosť je dobré iné osvetlenie. Vyberte si také, ktoré vám dovolí v kúpeľni nielen bežné každodenné činnosti, ale aj relaxovať. 

Ako prvé potrebujeme centrálne kúpeľňové svietidlo. Tým väčšinou býva stropné svietidlo umiestnené uprostred kúpeľňového stropu. Zaistí tak potrebné osvetlenie pre pobyt v kúpeľni. Miesto stropného svietidla sa pre kúpeľňové centrálne svietidlo môžu využiť aj podhľady. Teda podhľadové svietidlá. Tie sa potom nemusia umiestniť doprostred, ale napríklad v rade naprieč stropom.

Philips Massive 34006/11/10 - Koupelnové svítidlo NILE 2xE14/40WPhilips Massive 34137/11/10 - Nástěnné svítidlo NAIDA 1xE27/20W chrom

Pre jednotlivé špecifické činnosti potom potrebujeme špeciálne kúpeľňové svietidlo. Hygiena a úprava zovňajšku potrebuje naozaj dobré osvetlenie. Najlepšie nám preto poslúži kúpeľňové svietidlo nad zrkadlo. To môže svietiť ako keby dopredu, alebo priamo dole a osvetľovať tak plochu zrkadla. Platí, že kupujte to, čo Vám bude viac vyhovovať. Niekto radšej studenšie a menej svetla. Iný zase čo najviac a priame svetlo. 
 
A nakoniec kúpeľ. Pre klasickú sprchu či rýchlu kúpeľ bohato stačí centrálnej kúpeľňové svietidlo. Ak sa všakchcete ponoriť do vane plnej peny a vychutnať si chvíľu príjemného tepla a pohodlia, je centrálne svietidlo nevhodné. Pre túto chvíľu voľte kúpeľňové svietidlo doplnkové. Teda potrebné podhľadové svietidlá, no zapnuté len na niekoľko svetiel. Ďalej to môže byť kúpeľňové svietidlo nástenné v podobe bodovky či naozaj typického nástenného svietidla. Opäť záleží len na vás, aký typ a intenzíta svetla vám budú vyhovovať.Philips Massive 59910/11/10 - Downlight TIGRIS 1xGU10/50W chromPhilips Massive 59530/17/10 - LED Zápustné bodové svítidlo BONZI 1xGU10/35W + 16xLED/3W

Ostré a jasné svetlo pre krásu, jemné pre relaxáciu. Kúpeľňové svietidlo vie naozaj veľa.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.