Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kuchynské svietidlá

Dátum: 22.7.2013

Oživte Vašu kuchyňu niektorým z našich kuchynských svietidiel!!

Takmer v každej domácnosti je kuchyňa jednou z najviac obývaných miestností. Väčšinou keď prídete z práce domov, Vaše prvé kroky vedú práve tam. Nachystať si niečo na jedenie alebo si uvariť kávu bývajú väčšinou počiatočnej činnosti po príchode z práce domov. K tomu všetkému samozrejme potrebujete svietiť. Každý si chce svoje bývanie zariadiť po svojom podľa svojho vkusu. Preto je potrebné dobre a starostlivo vyberať také svietidlá, s ktorými Vám bude doma útulne a príjemne.

Čo sa týka svietidiel nad kuchynskú linku, je najlepšie si zaobstarať niektoré zo žiarivkových svietidiel, ktoré práve nad kuchynskú linku ako stvorené. Osvieti Vám rovnomerne celú pracovnú plochu a tým Vám zaistí bezpečnú zónu pri varení. Samozrejme to už nie je ako predtým, ako keď ste sedeli v školských laviciach a žiarivky po určitej dobe svietenia začaly preblikávat. Dnes žiarivky vyrobené tak, aby sa toto nestávalo. tiež o mnoho úspornejšia a tiež majú oveľa vyššiu životnosť oproti obyčajným žiarovkám. Žiarivky tu v niekoľkých farbách, veľkostiach a tiež tvaroch, z ktorých si každý môže vybrať podľa svojho gusta.

Vo výbere svietidiel nad jedálenský stôl sa samozrejme tiež medze nekladú. tu kuchynské lustre mnohých štýlov. Aj čo sa farby týka, nikto nebude sklamaný. Pre každého sa tu nájde všetko, čo hľadá. Môžete si sem zaobstarať niektorý z lustrov klasických, moderných alebo napríklad vitrážnych. Každý presne to, čo chce.
Je samozrejme len a len na Vás, ktorému svietidlu dáte prednosť a zaobstaráte si ho do svojej kuchyne.


                  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.