Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Krištáľové svietidlá

Dátum: 27.9.2012

Luxusné, kvalitné, blýskajúce sa a honosný design? To sú špecifiká práve pre krištáľová svietidlá.


Mnohí z Vás majú určite radi prepych. Práve Pre tých z Vás je tu rozsiahla ponuka krištáľových lustrov.

Tieto svietidlá nie sú vhodným doplnkom len tak do každého interiéru. Krištáľové lustre je najlepšie umiestniť práve do miestností s vyššími stropmi, kde je potreba osvietiť väčší priestor. Krištáľ je bezfarebná odroda kremeňa, vyskytujúce sa v kryštálovej forme. Už v dávnych dobách si ho kupovali iba majetní mešťania či panovníci práve kvôli jeho vysokej cene. U nás je dnes už ale nájdete v naozaj veľmi dobré cenovej dostupnosti . Zaobstarať si ich môže dnes už takmer každý, kto holduje práve tomuto typu osvetlenia. Jeho vzhľad pôsobí naozaj prepychovo a honosne.

Krištáľová svietidlá sa obstarávajú najčastejšie vo forme krištáľových lustrov, či už v prisadené forme alebo vo forme závesné. Stačí si len vybrať ten, ktorý práve Vám bude sedieť. Svojim dizajnom sú naozaj tou hlavnou dominantou miestnosti, ktoré si snáď ani nemožno nevšimnúť.

Široká ponuka rôznych tvarov a typov krištáľových lustrov Vám zaisťuje naozaj veľký výber z pohodlia Vášho domova. Nemusíte nikam chodiť a tmoliť sa zdĺhavo od obchodu k obchodu. Stačí len zasadnú k Vášmu počítaču a vybrať si práve taký luster či iné osvetlenie, ktoré Vám bude najviac vyhovovať a ktoré bude slúžiť k Vašej najväčšej spokojnosti. Tento typ krištáľových lustrov ohromí takmer každého. Preto si ho neváhajte zaobstarať za naozaj skvelé ceny. Ak máte radi krištáľ, ste naozaj na správnej adrese.


                  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.