Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Kam kráčaš, LED osvetlenie?

Dátum: 28.8.2013

LED osvetlenie sa stále vyvíja. Nie inak tomu je aj tento rok. A aké sú vývojové trendy v oblasti LED osvetlenia v roku 2013?

LED osvetlenie sa stále vyvíja. Nie inak tomu je aj tento rok. A aké sú vývojové trendy v oblasti LED osvetlenia v roku 2013?
 
V oblasti LED osvetlenia si môžeme všimnúť dvoch vývojových trendov:
 
1) Zlepšuje sa chladič žiarovky a elektronická riadiaca jednotka tak, aby sa mohol navýšiť počet LED diód vo vnútri žiarovky. Tým sa zvýši príkon LED žiarovky a jej svetelnosť. Cieľom tohto vývoja je plnohodnotne nahradiť klasické 100W žiarovky.
 
2) Zlepšuje sa aj svetelná účinnosť jednotlivých LED diód taky, aby za jeden watt vyšlo z LED diódy čo najviac svetla. Cieľom tohto vývoja je získať čo najväčšiu svetelnosť jednotlivých LED chipov za čo najmenej elektrickej energie (wattov).
 
 
Oproti klasickým žiarovkám teda LED svietidlá ponúkajú naozaj veľké výhody. A to predovšetkým minimálnu spotrebu elektrickej energie, malé rozmery a predpokladanú životnosť v rozmedzí desiatich až stoviek tisíc prevádzkových hodín. Ďalej je to potom:
  •       Energetická trieda A,
  •       odolné voči nárazom,
  •       neobsahujú ortuť,
  •       rozsvieti sa ihneď po zopnutí svetla,
  •       v ponuke je celá škála farieb svetla.
 
LED svietidlá sú tiež veľmi vhodná k osvetľovanie komerčných priestorov, pretože nevyžarujú ultrafialové, infračervené ani tepelné žiarenie a sú tak vhodné na osvetľovanie citlivejších materiálov, ako sú napríklad potraviny.
 
Tento druh osvetlenia je vhodný pre priestory, pre ktoré preferujete atraktívny vzhľad. V tejto oblasti sú hitom roku najmä LED pásky a LED žiarovky.
 
LED svietidlá všetkých druhov a farieb Vám prináša tím Svět svietidiel!

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.