0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Interiérové ​​osvetlenie

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Staviate, rekonštruujete či len modernizujete svoj ​​byt či dom? Tak to ste na správnom mieste. Z našej rozsiahlej ponuky si určite aj Vy vyberiete osvetlenie, o ktorom už dlho snívate.


Teraz sa aj Váš sen môže stať skutočnosťou.

Za naozaj bezkonkurenčné ceny si u nás môžete zaobstarať osvetlenie do každej miestnosti, ktorú potrebujete osvietiť, či len spestriť rôznymi doplnkami, ktorými sa môžu stať rôzne svetla a to napríklad lampy a lampičky a iste aj ďalšie osvetlenie .

Do interiérových osvetlenie radíme zaiste stropné svietidlá, ktoré sú naozaj dôležitou súčasťou Vášho osvetlenie a vďaka svojej malej výške je možné použiť naozaj všade.
Nástenné svetlá sú veľmi obľúbená a možno ich využiť v izbe aj v obývačke ako svetlo doplnkové alebo iba ako doplnok každého interiéru.

Čo sa týka lustrov, ponuka je naozaj pestrá. Rôzne typy a prevedenia Vám určite zaistí naozaj kvalitný výber. Rozhodnutie, či si vybrať luster štýle klasického , moderného , krištáľového, ale ešte z celej rady ďalších, je len na Vás.

Ďalej si tu môžete vyberať zo širokej škály ďalších typov interiérových osvetlenia ako sú napríklad bodové svetlá čiže skrátene " bodovky ". Tieto svetlá sa hodí najlepšie do moderne zariadených interiérov, či len ako doplňujúce svetlo k rôznym objektom, ktoré máte na stene a chcete ich zvýrazniť práve osvetlením. K týmto účelom sa tiež skvele hodí svietidlá obrazová. Žiarivky, ktoré majú veľkú výhodu hlavne vo svojej nízkej spotrebe energie, sú veľmi vhodným osvetlením do každej miestnosti, a to ako v domácnosti, tak aj napríklad v kancelárii .

Ďalšie osvetlenie Vám zabezpečí tiež lampy a lampičky, obrazová svietidlá, ale aj orientačné svietidlá.                     
        

  

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.