Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Hravé, farebné, nápadité

Dátum: 10.1.2014

Detské lampičky Massive vynikajú hravým dizajnom, prvotriednym prevedením a predovšetkým originálnym nápadom. Vyhláste vojnu tradičnému osvetlenie a nechajte sa unášať farbami a roztomilým vzhľadom.

Detské lampičky Massive vynikajú hravým dizajnom, prvotriednym prevedením a predovšetkým originálnym nápadom. Vyhláste vojnu tradičnému osvetlenie a nechajte sa unášať farbami a roztomilým vzhľadom.
 

Zvířátková edície

 
Zebra, žirafa či opice. Táto trojica bude zaiste sláviť úspech, ako u tých najmenších, tak aj u väčších detí. Lampičky sú vyrobené z kombinácie kovu, plastu a hliníka, takže sú naozaj vysoko odolné. Dobrú stabilitu detské lampičky zaisťujú dôvtipne vykonanej nôžky svietidlá.
Dážďovka Júlie aneb detské svietidlo RUBY je ďalšia zo série zvieratiek firmy Massive. Skôr než svietidlo pripomína hračku. Na stolíku tak bude vyzerať naozaj úplne úžasné a vaše ratolesti si ju určite ihneď obľúbi. Prevedenie z dreva a kovu zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť tejto detskej lampičky.

Ideme na huby

 
Chlapcov zaručene nadchne detská lampička v tvare autíčka. Ponúkame ho hneď v dvoch farebných prevedeniach - červená a modrá. Lama je vyrobená z kovu a plastu, je teda odolné aj v prípade pádu .
 
Dievčatká skôr než autíčko poteší detská lampa v podobe mochomůrky. Hríbik vyzerá naozaj autenticky, takže ak k nemu ešte pridáte na stolíku pár šišiek, deti budú doslova nadšené. Lampička je k dispozícii aj v modrej variante.
 

Pozor na hady!

 
Ak už vaša ratolesť prestúpila na druhý stupeň základnej školy a autíčka či mochomůrky ju neberú, potom skúste staviť na hady. Nemusíte hneď bežať do obchodu s plazmi, stačí zaobstarať detskú stolnú lampu Snakey. Lampička disponuje veľmi premysleným dizajnom, predovšetkým pri práci s žiarovkou, ktorá tvorí " čumák " hada. Konštrukcia svetla predstavuje telo hada.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.