0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Hravé, farebné, nápadité

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Detské lampičky Massive vynikajú hravým dizajnom, prvotriednym prevedením a predovšetkým originálnym nápadom. Vyhláste vojnu tradičnému osvetlenie a nechajte sa unášať farbami a roztomilým vzhľadom.

Detské lampičky Massive vynikajú hravým dizajnom, prvotriednym prevedením a predovšetkým originálnym nápadom. Vyhláste vojnu tradičnému osvetlenie a nechajte sa unášať farbami a roztomilým vzhľadom.
 

Zvířátková edície

 
Zebra, žirafa či opice. Táto trojica bude zaiste sláviť úspech, ako u tých najmenších, tak aj u väčších detí. Lampičky sú vyrobené z kombinácie kovu, plastu a hliníka, takže sú naozaj vysoko odolné. Dobrú stabilitu detské lampičky zaisťujú dôvtipne vykonanej nôžky svietidlá.
Dážďovka Júlie aneb detské svietidlo RUBY je ďalšia zo série zvieratiek firmy Massive. Skôr než svietidlo pripomína hračku. Na stolíku tak bude vyzerať naozaj úplne úžasné a vaše ratolesti si ju určite ihneď obľúbi. Prevedenie z dreva a kovu zaisťuje vysokú odolnosť a dlhú životnosť tejto detskej lampičky.

Ideme na huby

 
Chlapcov zaručene nadchne detská lampička v tvare autíčka. Ponúkame ho hneď v dvoch farebných prevedeniach - červená a modrá. Lama je vyrobená z kovu a plastu, je teda odolné aj v prípade pádu .
 
Dievčatká skôr než autíčko poteší detská lampa v podobe mochomůrky. Hríbik vyzerá naozaj autenticky, takže ak k nemu ešte pridáte na stolíku pár šišiek, deti budú doslova nadšené. Lampička je k dispozícii aj v modrej variante.
 

Pozor na hady!

 
Ak už vaša ratolesť prestúpila na druhý stupeň základnej školy a autíčka či mochomůrky ju neberú, potom skúste staviť na hady. Nemusíte hneď bežať do obchodu s plazmi, stačí zaobstarať detskú stolnú lampu Snakey. Lampička disponuje veľmi premysleným dizajnom, predovšetkým pri práci s žiarovkou, ktorá tvorí " čumák " hada. Konštrukcia svetla predstavuje telo hada.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.