Garantujeme vám najnižšie ceny! Ak rovnaký produkt nájdete niekde lacnejšie, dostanete ho od nás ešte lacnejšie! viac informacií

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Fotky závesných lámp v interiéry

Dátum: 25.11.2015

Osvetlenie musí byť praktické, ale veľký dôraz sa kladie tiež na vzhľad. Prinášame Vám ukážku ako vyzerajú naše závesné lampy v interiéry.

Osvetlenie musí byť praktické, ale veľký dôraz sa kladie tiež na vzhľad. Prinášame Vám ukážku ako vyzerajú naše závesné lampy v interiéry. 

Závesné svietidlá dodajú interiéru ten pravý šmrnc

Zariaďovanie bytu alebo domu býva časovo náročné, zvlášť ak chce mať človek do bodky všetko zladené. Skôr bolo často k videniu niekoľko rokov po nasťahovaní v miestnostiach žiarovky, ale to sa mení. Ľudia si uvedomujú, že osvetlenie je dôležitým prvkom interiéru. A pretože vieme, že často býva ťažké si predstaviť ako bude svetlo vyzerať. Prinášame Vám malú ukážku závesných lámp od značky Nowodvorski. Keď kliknete na obrázok, dostanete sa priamo na konkrétny produkt. Samozrejme, ale naša ponuka závesného osvetlenia je omnoho širšia, ako môžete vidieť pod článkom. Vo veľkej miere sú zastúpené závesné lampy Vintage, ktorú sú symbolom moderného retro štýlu. 
 


Závesné osvetlenie Karen v modernom štýleZávesné svietidlo Camilla vhodné nad jedálenský stôl alebo konferenčný stolík

Závesná lampa Colin od značky Nowodvorski Závesná lampy Malawi – osvetlenie do spálne, obývacej izby

Závesné lampy Hemisphere

Copyright © 1990 – 2017 Svet-svietidiel.sk