0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Detské svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Nezabúdajte pri výbere osvetlenie na Vaše deti. Aj oni si zaslúžia kvalitné osvetlenie

Iste ste si dali prácu s výberom vhodného a kvalitného osvetlenia, ktoré sa bude najlepšie vynímať vo Vašej obývačke, spálni či kuchyni. Avšak jednou z najdôležitejších miestností, kde by ste mali byť pri výbere zvlášť obozretní a starostliví, je detská izba. Vaše deti rastú a ich osobnosť sa vyvíja od tej doby, kedy sú ešte v perinke.

V každom veku deti potrebujú niečo iné. Pre tých úplne najmenších môžete zaobstarať potrebné niektorú z detských lampičiek, ktorú budete určite potrebovať. Nebudete je predsa oslňovať ostrým svetlom z lustra, keď sa v noci zobudí.

Pre tie staršie tu nájdete veľa svietidiel s rôznymi detskými motívmi, ako všelijaké zvieratka či rozprávkové postavičky. Práve v tomto staršom veku je ale potrebné svietidlá vhodne skombinovať tak, aby si Vaši najmilší mohli v pokoji av pohode hrať, ale ak príde čas na povinnosti, ako domáce úlohy, nezničili si pri tom oči.

Hlavnú úlohu v detskom osvetlenie majú nepochybne detské lustre či iné svietidlo, ktoré plnia funkciu hlavného osvetlenia celej detskej izby. Nepostrádateľným osvetlením detskej izby sú samozrejme tiež lampy a lampičky, ktoré sú nevyhnutné napríklad na čítanie, písanie či učenie.

To všetko sa dá samozrejme skombinovať tak, aby všetko tvorilo pekný a útulný celok, vďaka čomu sa Vaše deti budú cítiť vo svojej izbe v pokoji a bezpečí.


                    

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.