Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vianočné darčeky pre našich najbližších

Dátum: 12.12.2013

Vianoce sú sviatkom pokoja , mieru a pohody . Ale predovšetkým je to tiež čas , ktorý by ste mali stráviť so svojimi najbližšími .


Vianoce sú sviatkom pokoja , mieru a pohody . Ale predovšetkým je to tiež čas , ktorý by ste mali stráviť so svojimi najbližšími . Navštíviť babičky , deduškov , tety , strýka . Porozprávať sa , doviezť cukrovinky a tiež pekný darček .

Jedľa v obývacej izbe vonia , zvonček zvoní , na platni kuba buble a na panvici sa smaží kapor . Že to takto u vás už dávno nevyzerá ? Nevadí . Tá najkrajšia tradícia zostala zachovaná . Darčeky . Snáď každý pred Vianocami mysli na svojich blízkych , rodinu , priateľov a rozmýšľam , čím by im urobil radosť . Skúste tento rok darovať niečo netradičné . Originálny darček .

Taký , ktorý neskončí pod posteľou , v skrini , ale bude napríklad babičke naozaj k úžitku . Lampičku k pohodlnému čítania , elegantný nový luster či vonkajšie svietidlo pre nadšených záhradkárov . Fantázii sa medze nekladú , pre inšpiráciu sa môžete pozrieť na naše tipy na vianočné darčeky .
 

Zvoľte osvetlenie ako darček pod stromček a vyjadrite tak , že vám záleží na pohodlnom , radostnom a bezpečnom živote vašich blízkych . Pretože to všetko svietidlo môže priniesť .Veselé vianoce Vám praje
Tím eshopu Svet-svietidiel.sk

                                                     
  

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.