0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Vianočné darčeky pre našich najbližších

Nina

Vianoce sú sviatkom pokoja , mieru a pohody . Ale predovšetkým je to tiež čas , ktorý by ste mali stráviť so svojimi najbližšími .


Vianoce sú sviatkom pokoja , mieru a pohody . Ale predovšetkým je to tiež čas , ktorý by ste mali stráviť so svojimi najbližšími . Navštíviť babičky , deduškov , tety , strýka . Porozprávať sa , doviezť cukrovinky a tiež pekný darček .

Jedľa v obývacej izbe vonia , zvonček zvoní , na platni kuba buble a na panvici sa smaží kapor . Že to takto u vás už dávno nevyzerá ? Nevadí . Tá najkrajšia tradícia zostala zachovaná . Darčeky . Snáď každý pred Vianocami mysli na svojich blízkych , rodinu , priateľov a rozmýšľam , čím by im urobil radosť . Skúste tento rok darovať niečo netradičné . Originálny darček .

Taký , ktorý neskončí pod posteľou , v skrini , ale bude napríklad babičke naozaj k úžitku . Lampičku k pohodlnému čítania , elegantný nový luster či vonkajšie svietidlo pre nadšených záhradkárov . Fantázii sa medze nekladú , pre inšpiráciu sa môžete pozrieť na naše tipy na vianočné darčeky .
 

Zvoľte osvetlenie ako darček pod stromček a vyjadrite tak , že vám záleží na pohodlnom , radostnom a bezpečnom živote vašich blízkych . Pretože to všetko svietidlo môže priniesť .Veselé vianoce Vám praje
Tím eshopu Svet-svietidiel.sk

                                                     
  

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.