0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Bodové svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Viete, že bodové osvetlenie môže fungovať aj ako osvetlenie doplnkové?

Bodové svietidlo možno využiť ako centrálne osvetlenie miestnosti. Stačí ho umiestniť do stredu a doplniť napríklad lampičkou či nástenným svietidlom. Smelo tak nahradí luster aj žiarivku. Ale viete, že bodové osvetlenie môže fungovať aj ako osvetlenie doplnkové?
 
Bodové svietidlá disponujú rôznymi rozmermi, od menších, jednožiarovkových až po väčšie, kam patrí žiaroviek niekoľko a ktoré tým pádom osvetlia aj väčšiu plochu než svietidlá s jednou žiarovkou. Preto je jednoduché vybrať vhodné bodové svietidlo, ktoré bude presne spĺňať Vaše požiadavky na dokonalé osvetlenie interiéru.
 
Bodové svietidlá ponúkajú mnoho kreativného použitia. Ak využijete takzvané "spoty", čo sú bodové svietidlá, ktoré sa dajú nasmerovať, môžete nimi osvietiť vaše obľúbené predmety, ako sú sochy, obrazy, pekné kvety apod. Ďalej nájdu využitie napríklad nad a za skriňami, kde vytvárajú iba tlmené osvetlenie a skvele tak doladia celkovú atmosféru. Túto funkciu oceníte predovšetkým v obývačke či spálni.
 
Čo sa týka typov bodových svietidiel, môžete vyberať z downlight, čo sú bodové svietidlá, ktoré sa užívajú ako vstavané do stropného podhľadu. Myslíme samozrejme aj na vaše ratolesti. Práve pre nich je tu kategória detských bodových svietidiel, ktoré skvelo zapadnú do detskej izby a z ktorých budú mať vaše ratolesti radosť.
 
Bodových svietidiel je tu skutočne veľa. Do každej miestnosti si môžete vybrať to pravé bodové svietidlo.

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.