Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Bodové svietidlá ako doplnkové osvetlenie

Dátum: 11.4.2014

Viete, že bodové osvetlenie môže fungovať aj ako osvetlenie doplnkové?

Bodové svietidlo možno využiť ako centrálne osvetlenie miestnosti. Stačí ho umiestniť do stredu a doplniť napríklad lampičkou či nástenným svietidlom. Smelo tak nahradí luster aj žiarivku. Ale viete, že bodové osvetlenie môže fungovať aj ako osvetlenie doplnkové?
 
Bodové svietidlá disponujú rôznymi rozmermi, od menších, jednožiarovkových až po väčšie, kam patrí žiaroviek niekoľko a ktoré tým pádom osvetlia aj väčšiu plochu než svietidlá s jednou žiarovkou. Preto je jednoduché vybrať vhodné bodové svietidlo, ktoré bude presne spĺňať Vaše požiadavky na dokonalé osvetlenie interiéru.
 
Bodové svietidlá ponúkajú mnoho kreativného použitia. Ak využijete takzvané "spoty", čo sú bodové svietidlá, ktoré sa dajú nasmerovať, môžete nimi osvietiť vaše obľúbené predmety, ako sú sochy, obrazy, pekné kvety apod. Ďalej nájdu využitie napríklad nad a za skriňami, kde vytvárajú iba tlmené osvetlenie a skvele tak doladia celkovú atmosféru. Túto funkciu oceníte predovšetkým v obývačke či spálni.
 
Čo sa týka typov bodových svietidiel, môžete vyberať z downlight, čo sú bodové svietidlá, ktoré sa užívajú ako vstavané do stropného podhľadu. Myslíme samozrejme aj na vaše ratolesti. Práve pre nich je tu kategória detských bodových svietidiel, ktoré skvelo zapadnú do detskej izby a z ktorých budú mať vaše ratolesti radosť.
 
Bodových svietidiel je tu skutočne veľa. Do každej miestnosti si môžete vybrať to pravé bodové svietidlo.

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.