Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Zlacnili sme 2000 vonkajších svietidiel

Horáce letné dni sú preč. To však nie je dôvod zabúdať na vonkajšie osvetlenie. Teraz môžete zakúpiť za ešte lepšie ceny.

Leto nám utieklo ako voda. S ním sú samozrejme preč tiež grilovačky či bláznenie sa v bazéne. To ale nie je dôvod k tomu, aby ste mali okolo vašeho domu odteraz tmu. Práve naopak. Vzhľadem k tomu, že se začalo stmievať omnoho skôr a to naviac tiež v dôsledku zmeny času, je potrebné, aby ste aj vonku dobre videli. Aby sme vám urobili radosť, zlacnili sme 2000 vonkajších svetidiel, z ktorých si snáď každý musí vybrať to, ktoré práve potrebuje.
null 

Osvetlite si príjazdovú cestu

Takmer každý deň iste jazdíte do práce či idete po tme z domu či sa doň vraciate. Či už teda autom alebo pešo, k domu sa každopádna budete približovať po príjazdovej ceste. To je teda prvé miesto, na ktoré by ste, čo se týka vonkajších svetidiel, mali zamerať. Priamo na nájazdovú cestu sú snáď tou najvhodnejšou variantou nájazdová svietidlá. Na svoje si prídete, či už máte radšej hranaté svietidlá alebo okrúhle. Samozrejme tiež za veľmi výhodné ceny. Nájazdové svietidlá vám skvelo osvietia príjazdovú cestu, takže se vám už nestane to, že se netrafíte na nájazd a rozjazdíte hlinu naokolo. K príjezdovej ceste môžete umiestniť taktiež rôzne solárne svietidlá, ktoré tiež dobre vyniknú a naviac sú veľmi úsporné. Nabíjajú sa totiž slnečným žiarením, teda neutratíte nič za prevádzkové náklady.
null 

Dobre osvetlený vchod je základ

Mať dobre osvetlený priestor pri vchode je ďalšou podstatnou záležitosťou. Obzvlášť v dňoch, ktoré čoskoro nastanú, kedy častokrát mrzne, až praští, to iste poznáte sami. Keď totiž budete stáť pri vchode a po tme budete hľadať kľúče, mráz vám ľahko a rýchlo zalezie do kostí. Preto je teda veľmi podstatné mať svetlo nad vchodom, ktoré vám na celý priestor bude svietiť a celý proces vám tak uľahčí. Ceny klesli taktiež u mnohých LED vonkajších či nástenných svietidiel. Ak máte pri vchode vypínač, môžete si zaobstarať vonkajšie svietidlo na vypínač, ak nie, dobrou možnostťou je tiež umiestniť sem senzorové svietidlo, ktoré se rozsvieti, ako náhle zaznamená pohyb. Budete mať teda ušetrené tiež šmátranie po vypínači. K vašemu vchodu teda môžete vyberať koľko chcete - do sýtosti.
null 
 
Tieto a mnohé dalšie vonkajšie svietidlá si teraz môžete vybrať za skutočne skvelé ceny, ktoré sme znížili iba kvôli vám. Nenájde se snáď žiadny vonkajší priestor, do ktorého by ste u nás vonkajšie svietidlo navíac za zníženú cenu nenašli!!!

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.