Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Vonkajšie osvetlenie

Pri zaobstarávaní osvetlenia je nutné myslieť aj na Váš exteriér, ktorý by mal byť tiež osvetlený vhodným osvetlením.


Aj vonkajšie priestory okolo domu potrebujú svoje osvetlenie a to nielen pre praktický účel. 

V prvom rade je dôležité brať ohľad predovšetkým na to, aby bola vonkajšia svetla odolná voči dažďu, vetru, mrazu či iným poveternostným podmienkam, ktoré nemusia byť vždy priaznivé. Nemožno si zakúpiť ktorékoľvek osvetlenie a rozhodnúť sa, že si ho umiestnite napríklad na záhradu. Do vonkajších priestorov je nutné vyberať svietidlá, ktorá patrí do kategórie vonkajších osvetlenie. U týchto svetiel je kladený veľký dôraz na bezpečnosť a zároveň plnú funkčnosť. Táto osvetlenie musí spĺňať prísne normy už práve preto, že táto svetla prichádzajú často do styku s vlhkosťou, vodou či inými prírodnými živlami.
 

Vonkajšie osvetlenie si však určite kupujete aj z dôvodu estetického. Práve vonkajšie osvetlenie dodá Vášmu exteriéru skvelý vzhľad a štýl, ktorý podčiarkne celý dizajn Vašej záhrady i ďalších vonkajších priestorov.

Ako vonkajšie osvetlenie možno použiť solárne lampy. Tie sú najvhodnejšie na letné slnečné dni, kedy sa práve toto svetlo slnečným žiarením cez deň nabíja a akonáhle sa zotmie, solárna lampa či iné solárne osvetlenie sa automaticky zapne. Solárne osvetlenie nemá žiadne zásuvky ani káble, čo je ich veľkou výhodou. Každý z nich iste ocenia jednoduchosť ich zapojenie.
 

Ďalej je možné tiež použiť veľmi krásne závesné lampy. Ak máte na Vašej za hrade pergolu, či potrebujete osvetlenie na terase, potom sú pre Vás práve závesná svetla to pravé. Závesná svetla pôsobí veľmi dobrým dojmom, sú tiež skvelou dekoráciou, ale predovšetkým plní aj svoju hlavnú funkciu, a to funkciu osvetlenia.
 
Iste aj Vy keď po tme parkujete do garáže, odhadujete, kde je Vaša nájazdová cesta. Pre tieto účely slúži svietidlá nájazdová, ktorá Vám okamžite napovie. S nimi ihneď Vašu nájazdovou cestu lepšie uvidíte a hneď sa Vám po nej aj v tme omnoho lepšie pôjde.
 
 
 
 

To ale nie je všetko. Ponuka vonkajšieho osvetlenia je skutočne rozsiahla. Pre všetky potreby si určite u nás vyberte svoje vonkajšie osvetlenie aj Vy.
 

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.