0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Máme nové svetlá do detskej izby

Nina

Od španielskeho výrobcu Dalber u nás novo zoženiete okolo stovky detských lustrov a lampičiek. K dispozícii sú svietidlá nie len pre malé deti, ale aj teenagerov, napríklad s motívmi máp alebo vlajok.

Od španielskeho výrobcu Dalber u nás novo zoženiete okolo stovky detských lustrov a lampičiek. K dispozícii sú svietidlá nie len pre malé deti, ale aj teenagerov, napríklad s motívmi máp alebo vlajok. 

Kvalitné prevedenie s trojročnou zárukou

Je jasné, že pre deti chce každý to najlepšie. Preto sme začali viac spolupracovať so španielskou značkou Dalber, ktorá sa špecializuje na detské osvetlenie a všetky ich výrobky podstupujú bezpečnostné testy v súlade s normami Európskej únie. Pretože sme si istý kvalitným prevedením všetkých ich detských lustrov, lámp a ostatných druhov svetiel na celý sortiment poskytujeme bezplatnú trojročnú záruku. Záruka plati na všetky svietidlá okrem žiaroviek.

Samozrejme v detskom veku je veľmi dôležité rozvíjať predstavivosť a prinášať nové podnety. Preto majú svietidlá Dalber pestré motívy - napríklad so zvieratkami, či postavičkou Hello Kitty - a dokonca niekedy sa stretnete aj s fosforeskujúcim efektom. 


Detské svetlá Dalber Little zooDetská stolná lampa s motívom Hello Kitty

Prevažujú lustre a stolné lampy

Ako už bolo spomenuté, v novej ponuke detského osvetlenia sú nie len motívy vyložene detské, ale aj také, ktoré sa hodia do izby odrastených dievčat a chlapcov. Konkrétne sa jedná o lustre a lampy z kolekcií Map a Paris, ako môžete vidieť nižšie na priložených fotografiách. 
 


Detské lustre a lampičky Dalber ParisSvetlá do detskej izby Dalber kolekcie Map
 

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.