0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Prihlásiť
Registrovať
Levy banner
Pravý banner

Zavolajte nám, sme tu pre Vás

0233 456 870 (Po-Pia, 7-20 hod.)
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 30
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Kuchynské svietidlá

Spýtajte sa na čokoľvek

Nina

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

0233 456 870(Po-Pia, 7-20 hod.)

Spýtajte sa
 

Nina

Potrebujete žiarivku k Vašej kuchynskej linke či luster nad Váš jedálenský stôl. V našej ponuke kuchynských svietidiel nájdete oboje!!!

Ak sa sami zamyslíte nad tým, v ktorej miestnosti doma trávite najviac času, mnohá väčšina z Vás by si odpovedala, že v kuchyni. Práve tu totiž prebieha príprava pokrmov, po nej umývanie riadu a stále a stále dookola. Práve preto, že v kuchyni ste tak často, malo by Vám v nej byť dobre. Jedným zo spôsobov, ako to docieliť, je zaobstarať si do Vašej kuchyne kvalitné kuchynské osvetleniektoré Vám zaručí v kuchyni bezpečie a istotu.
 
nullnull
Pri kuchynských prácach je veľmi dôležité mať Vašu kuchynskú linku veľmi dobre osvetlenú, aby Vaše činnosti v kuchyni boli úplne bezpečné av kuchyni sa Vám lepšie pracovalo.
 
 null
 
U kuchynskej linky býva najlepším svietidlom niektorá z kuchynských žiariviek, ktoré majú oproti klasickým žiarovkám oveľa vyššiu životnosť. Žiarivky  tiež oveľa úspornejšie ako žiarovky klasické, čo spoznáte za nejakú dobu aj Vy. Váš účet za elektrickú energiu bude oveľa nižšia ako predtým.
 
 
   
 
V kuchyni ale tiež sedíte pri obede, raňajky či desiatu pri kuchynskom stole, ktorý je tiež potrebné mať osvetlený. Sem, nad kuchynský stôl si môžete zaobstarať niektorý z kuchynských lustrov. Ktorý si zaobstaráte, je len na Vás. Vyberať môžete od klasických alebo moderných po rôzne ratanové, rustikálne či trebárs vitrážové.
Ponuka kuchynských lustrov aj žiariviek je skutočne pestrá.
               

Autor článku:

Nina
Nina Produktový manažér

Nina sa venuje expanzii našej firmy do zahraničia a projektovému manažmentu. Miluje fotografovanie, a preto je hra so svetlom jej koníčkom. Rada Vám poradí s výberom osvetlenia pre perfektnú rodinnú fotku v interiéri alebo romantickú fotku v exteriéri.

Akcie a novinky prednostne na váš e-mail

Všetko ohľadom svietidiel, typy, vychytávky a návody. Raz za čas priamo do e-mailu.

Odhlásiť odber

Copyright © 1994 – 2019 Donoci, s.r.o., Všetky práva vyhradené.