Na sklade máme 560 000 svietidielDopravu máte zadarmo od 30 €Predĺžená záruka na 3 roky

0233 456 870 , Po-Pia do 20:00 hod

0
Obľúbené produkty:
0

Nemáte žiadne obľúbené produkty.

Levy banner
Pravý banner
Kategórie

Black Friday

Užite si Black Friday celý týždeň! Jeden deň je predsa nuda, takže my slávime Black Friday od pondelka 21.11 až do pondelka 28.11

Čierny piatok, čiže Black Friday je deň, ktorý nasleduje po americkom sviatku Dňa vďakyvzdania. Američania sa po tomto sviatku pokoja naladia do nákupnej nálady a štartuje predvianočná nákupná sezóna. Predajcovia v tento deň ponúkajú naprieč všetkými obchodmi zaujímavé zľavy a výhodné akcie a internetové obchodné portály nie sú výnimkou. Je čas tešiť sa na Vianoce a nakúpiť darčeky pre svojich blízkych.

Aj v našom internetovom obchode svet-svietidiel.sk nájdete skvelú Black Friday ponuku. Po celý týždeň od 21.11 do 28. 11. 23:59 hodín sa môžete tešiť na priamo obrie zľavy na celý náš sortiment osvetlenia, ktorý v našom eshope ponúkame. Zľava platí aj na túto zľavnenú sekciu. Neváhajte využiť skvelých cien a bez zhonu v kamenných obchodoch si vybrať nielen svietidlá do interiéru a exteriéru, ale aj svetelné vianočné dekorácie alebo vianočné stromčeky. Pripravte sa na vianočné sviatky v pokoji a s predstihom a navyše so skvelou zľavou.

Nezmeškajte šancu na výhodný predvianočný úlovok!
 
 
 
 

Súvisiaci tovar

Copyright © 1992 – 2018 Donoci, s.r.o.