Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Moderné svietidlá stropné - Brilliant

Vendor 4
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Moderné stropné svietidlá do obývačky a viac


V rámci našej ponuky stropných svietidiel, sme si pre vás vyhradili samostatnú kategóriu pre rôzne variácie produktu moderné stropné svietidlo. Stropné svietidlá zvyčajne reprezentujú centrálne osvetlenie miestnosti. Nachádzajú uplatnenie, pokiaľ potrebujete osvetliť slabo osvietené oblastí daných miestností, na ktoré nestačia lampy alebo nástenné svietidlá.


O našej ponuke moderných stropných svietidiel

Pri prezeraní tejto kategórie narazíte na rôzne farebné, typové a dizajnové prevedenia. V ponuke nájdete moderné LED svietidlá. Jedná sa o technológiu, ktorá sa okrem kvalitného, silného svetla, vyznačuje taktiež nižšou spotrebou elektrickej energie k vyprodukovaniu rovnakého objemu svetla, ako iné alternatívy a taktiež poskytuje dlhú služobnú životnosť. V niektorých prípadoch sa odhaduje až 50 000 aktívnych hodín.


Moderné svietidlá – Stmievateľné, senzorové a s diaľkovým ovládaním


V rámci typových prevedení, nepochybne stoja za zmienku stmievateľné stropné svietidlá, ktoré vám umožňujú kontrolu nad svetelnou intenzitou. Ostré svetlo vás udrží v sústredení počas práce a jemnejšia intenzita dotvorí váš relax po práci.


Taktiež narazíte na rôzne alternatívy pre produkt stropné svietidlo so senzorom, ktoré sa spustí v momente, keď je sledovaná oblasť prerušená. Aj preto, stropné svietidlá so senzorom nachádzajú uplatnenie v chodbách, na schodiskách a podobne.


Moderné stropné svietidlá s diaľkovým ovládaním vám umožnia manipuláciu so svetlom bez zbytočnej námahy. V prípade, že vás táto moderná technológia zaujala, odporúčame taktiež navštíviť našu ponuku zameranú na inteligentné osvetlenie (ovládajte svetlo hlasom).


Moderné svietidlá na strop – Kam s nimi?


Umiestnenie svetiel je samozrejme na vás, no pokiaľ chcete v tomto smere poradiť, odporúčame vám navštíviť našu kategóriu Podľa miestností, v ktorej sú svetla už vyselektované. Keď už spomíname rozdelenie miestností, v názvoch niektorých produktov môžete nájsť aj takzvané IP krytie (napríklad IP44). Tento kód vás informuje o odolnosti voči tekutým a pevným časticiam. Vzhľadom na to, že sme v kategórií vnútorných svietidiel môžeme prehlásiť, že pokiaľ na takýto produkt pri prezeraní tejto kategórie narazíte, s najvyššou pravdepodobnosťou sa jedná o stropné kúpeľňové svetlo. Viac o IP hodnotách v našom článku.


Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj moderné svietidlá stropné za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte!

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i