Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

LED nástenné svietidlá - Eglo

  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED nástenné svietidlá – Štýlové schodiskové osvetlenie


Plánujete si zariadiť nové osvetlenie pre váš kompletný interiér, avšak neviete typovo rozoznať, ktoré svetlo patrí do akej miestnosti? Nezúfajte, naše rozdelenie podľa miestností sa špecializuje práve na túto problematiku. Môžete prehliadať konkrétne miestnosti (kúpeľňa, jedáleň a kuchyňa, schodisko) a v nich príslušné svetelné možnosti. V nasledujúcej kategórii vám predstavíme LED schodiskové svietidlá. Nakupovanie svetiel nebolo nikdy jednoduchšie! 


Prečo si vybrať LED?


LED technológia sa za posledné desiatky rokov stala lídrom na trhu a s týmto statusom pokračuje dodnes. Pozeráte sa moderné prevedenie, ktoré vďaka svojím vlastnostiam spotrebúva menší objem energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Práve vďaka tomu, vám LED technológia pomôže ušetriť na poplatkoch za elektrinu. LED svetlá sa vyznačujú aj tým, že majú dlhú služobnú životnosť. Takéto osvetlenie môže vydržať až 50 000 hodín. Základné benefity technológie používanej pre LED svetlá na schody sme vám už predstavili a teraz vám povieme niečo o samotnej ponuke.


Nástenné schodiskové svietidlá 


V rámci našej ponuky máte možnosť nákupu rôznych farebných a dizajnových prevedení. Za zmienku určite stoja rôzne variácie pre produkt LED schodiskové svietidlo so senzorom. V čom sa skrýva benefit tejto funkcie? Príslušné schodiskové svetlo so senzorom sleduje danú oblasť a pri porušení tejto oblasti reaguje aktiváciou svetla. Na jednu stranu takýmto spôsobom ušetríte, na druhú stranu sa jedná o veľmi efektívnu kontrolu nad svetlom. Predstavte si, že sa uprostred noci zobudíte a musíte zísť na prízemie kvôli niečomu. Namiesto hľadaniu vypínača jednoducho prerušíte sledované pole, ktoré sleduje príslušné svetlo na schody so senzorom a môžete sa bezstarostne pohybovať. 


Vhodne umiestnené nástenné svietidlá do chodby/nástenné schodiskové svietidlo môže taktiež fungovať ako bodové svetlo. Vďaka ním môžete následne upriamiť pozornosť a zvýrazniť dekoračné prvky ako fotografie, obrazy a podobne. Moderné nástenné svietidlá pre domácnosti s moderným prístupom!


V rámci Svetu svietidiel máme pre našich vážených zákazníkov pripravenú aj akciovú ponuku, v ktorej nájdete aj sekciu zameranú na zľavnené nástenné LED svietidlá pre chodbu a schodisko. Akcie sú avšak často časovo limitované, a preto neváhajte a nakupujte schodiskové osvetlenie už dnes!

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i