Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Stojacie lampy, stojate lampy - Klausen

  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Stojanové lampy do interiéru


Stojanové a stojacie lampy do izby (s výnimkou lustrov) predstavujú dominantu súčasť interiéru v celej sérii vnútorného osvetlenia a patria k neodmysliteľným doplnkom v miestnosti. Vysoké stojacie lampy pôsobia štýlovo, často sa stane, že hľadáte spôsob akým by ste vyplnili roh a práve vtedy zákazníci často siahajú po takomto riešení. V ponuke nájdete rôzne kategórie, pre ktoré je špecifická daná charakteristika, daný štýl, rukopis.


Bohatá ponuka stojacích lámp


LED stojacie lampy, v ktorých je zahrnutá LED technológia. Jedná sa v súčasnosti o najšetrnejšiu a najúspornejšiu technológiu pri výrobe svietidiel. Technológia, ktorá vám ušetrí aj peniaze vďaka svojej nízkej spotrebe energie. Stojanové LED lampy sú základom, ktorý naberá na seba ďalšie charakteristiky (vintage LED stojanové lampy, rustikálne LED stojanové lampy, drevené LED stojanové lampy a podobne).


Dizajnové stojacie lampy sa už podľa pomenovania vyznačujú modernými, luxusnými a často aj veľmi netradičnými dizajnami. Práve táto kategória lámp ukazuje, ako efektívne fungujú stojanové lampy, keď zastupujú prvok interiérového dizajnu.


Rustikálne stojacie lampy a vintage stojacie lampy ponúkajú honosné prevedenia minulosti so súčasnou technológiou. Jedná sa o luxusné retro prevedenia, ktoré by určite nemali chýbať u milovníkov starožitností.


Drevené stojacie lampy sú ľahko kombinovateľné s dreveným nábytkom a hlavnou devízou je fakt, že sú z prírodných materiálov. Dizajnovo sa jedná taktiež o veľmi bohatú kategóriu, a preto veríme, že si z našich ponúkaných dizajnov vyberiete ten najlepší pre vás. Pozoruhodným produktom sú takzvané lampy so stolíkom, ktoré sú taktiež vyrobené z dreva.


Tiffany stojacie lampy sú veľmi špecifické, ručne vyrábané svietidlá. Veľakrát sú pre svoju farebnosť a dokonalo prepracované sklá využívané, len ako doplnok interiéru.


Stojacie lampy na čítanie sú dobrým pomocníkom čitateľov. Stmievateľné stojace lampy alebo stojacie lampy s regulátorom osvetlenia sú určené do miestnosti pre voľný čas, alebo do spální. Intenzitu žiarenia si môžete upravovať podľa svojich potrieb. Taktiež myslíme na tých najmenších a práve pre nich máme kategóriu detské stojacie lampy. Veríme, že práve tie pomôžu vytvoriť príjemný kútik na hranie.


Pokiaľ hľadáte kvalitné a lacné stojacie lampy, potom ste na tom správnom mieste!
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i