Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Grundig

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Grundig svietidlá a domové príslušenstvo


Produkty spoločnosti Grundig sú synonymom kvality a inovatívnych technológií. Táto nemecká spoločnosť sa nezaoberá len výrobou osvetlenia, ale aj iných spotrebičov a doplnkov do domácnosti. Váš dom alebo byt vníma ako celok a vždy sa pre vás snaží nájsť najlepšie možné riešenie.


V rámci našej ponuky máte možnosť nakupovať rôzne interiérové svietidlá a doplnky. Za zmienku určite stoja stolné lampy Grunding. Príslušní Grunding lampy sú v rôznych dizajnových prevedeniach a taktiež si je ich možné zaobstarať s rôznymi funkciami - RGB lampa, dotyková lampa, stmievateľná lampa, lampa s magnetom, lampa ako aróma difuzér a mnoho ďalšieho!


Taktiež máte možnosť nakupovať rôzne vonkajšie svietidlá (solárne svietidlá Grunding) a doplnky, ako napríklad Grundig lapače hmyzu, ktoré vám zabezpečia ničím nerušené letné večery na terase, balkóne. Grundig bezdrôtové zvončeky, ktorý vám uľahčí komunikáciu s vašimi návštevami, najmä pokiaľ bývate vo väčšom bytovom komplexe. Taktiež tento výrobca myslí na vašu bezpečnosť, a preto v ponuke nájdete napríklad Grunding hlásiče dymu a množstvo ďalšieho.

Copyright © 1994 – 2022 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i