Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Brilagi - LED Stmievateľné stropné svietidlo MANAROLA SMART LED/36W/230V 2700-6500K dub pr. 51 cm Wi-Fi + diaľkové ovládanie Tuya

Tovar otvorený, v originálnej alebo neoriginálnej krabici, nenamontovaný
Stmievateľné stropné svietidlo s LED technológiou. Svietidlo pri prvom spustení len bliká - nesvieti. Na jeho úplné fungovanie a ovládanie je potrebné ho pripojiť na Wi-Fi. Bez tohoto prepojenia... Viac informácii
Tento tovar už nemáme v ponuke.
Bežná cena: 142,90
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Popis produktu

  • Stmievateľné stropné svietidlo s LED technológiou.
  • Svietidlo pri prvom spustení len bliká - nesvieti. Na jeho úplné fungovanie a ovládanie je potrebné ho pripojiť na Wi-Fi. Bez tohoto prepojenia svietidlo nebude fungovať. 
  • Elegantný jednoduchý dizajn.
  • Funkcie možno nastaviť pomocou diaľkového ovládania ktoré je súčasťou balenia.
  • Teplota chromatickosti: 2700 - 6500 K.
  • Uvedenie do prevádzky a nastavenie svietidla vykonáte jednoducho prostredníctvom bezplatnej aplikácie Immax Neo.
  • Systém Immax Neo je úplne kompatibilný so systémom Philips HUE komunikujúcim na platforme ZigBee 3.0. Kompatibilný aj s Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri skratky, aplikáciami iOS, Android.

Stiahnite si aplikáciu Immax NEO, naskenujte QR kód, ktorý sa prepojí s Vaším Immax NEO SMART BRIDGE, a v okamihu sa Vám zobrazia všetky funkcie a produkty, ktoré môžete takto jednoducho ovládať. Žiarovky možno ovládať aj bez SMART BRIDGE pomocou diaľkového ovládača (len základné funkcie zapnúť/vypnúť alebo stmievanie). Svoj inteligentný domov môžete ovládať hlasom, mobilným telefónom, tabletom alebo diaľkovým ovládačom.

Immax NEO funguje na globálnej platforme Tuya, ktorá dokáže integrovať všetky zariadenia do jedného ovládateľného celku. Okrem osvetlenia a mnohých prvkov inteligentnej domácnosti je schopná zvládnuť aj zabezpečovacie prvky ako je alarm, kamery a rôzne bezpečnostné čidlá. Aplikácia podporuje jazyk, ktorý bežne používate vo vašom telefóne.

Spĺňa certifikát organizácie FSC, ktorý podporuje environmentálne zodpovedné, sociálne prínosné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov celého sveta a tým pomáha chrániť miznúce, ohrozené a devastované svetové lesy.

Použité prírodné materiály vdýchnu každému produktu osobitý vzhľad. Charakteristické drevené rysy s hrčami a mozaikou sú zárukou jedinečnosti každého produktu a preto nemusí úplne zodpovedať obrázku. Preto by vás radi upozornili, že na rôznorodosť použitého prírodného materiálu se nevzťahuje reklamácia.

Vzhľad a funkcia diaľkového ovládania sa môžu líšiť v závislosti na šarži svietidla, keďže výrobca neustále usiluje o jeho inováciu.

Hodnotenie

Zobraziť hodnotenie

Tento produkt momentálne nemá žiadne slovné hodnotenie. Buďte prvý!

Otázky k produktu

V diskusii nie sú zatiaľ žiadne príspevky

Spýtajte sa na čokoľvek

Pavlína

Poradím s výberom aj technickými zádrhelmi.

02 33 456 870(Po-Pia, 7-18:00 hod.)

Opýtajte sa nás

Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i