Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

Zobraziť viacZobraziť menej

Stropné svietidlá

Vendor 8
  • Najpredávanejšie
  • Zľavy týždňa
  • Najprezeranejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

LED stropné svietidlá na diaľkové ovládanie


V rámci vnútorného osvetlenia ste sa dostali do selekcie produktov, ktoré predstavujú rôzne alternatívy pre stropné svietidlá s diaľkovým ovládaním. Toto svetelné riešenie predstavuje centrálne svetlo miestnosti, ktoré býva často doplnené o stolné lampy/ stojacie lampy, nástenné svietidlá a podobne. Produkty z tejto kategórie nachádzajú najčastejšie uplatnenie v obývacích a detských izbách, na chodbách a podobne. Svietidlá, ktoré sa nachádzajú v našej ponuke sa vyznačujú modernými dizajnami a zastupujú LED stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním – poďme si teda postupne rozobrať, čo táto charakteristika znamená.


Stropné LED svetlo na diaľkové ovládanie


Príslušné produkty majú v sebe zahrnutú modernú LED technológiu, ktorá v sebe skrýva mnohé benefity. Takéto stropné LED svietidlo na diaľkové ovládanie vám okrem kvalitného, silného svetla, zároveň poskytne mieru úspornosti, čo určite ocení vaša peňaženka a zároveň dlhú služobnú životnosť. Vďaka tomu, vám môžu príslušné produkty môžu slúžiť odhadovaných 50 000 aktívnych hodín.


LED stropné svietidlo na diaľkové ovládanie


Možnosť manipulácie so svetlom nebola nikdy jednoduchšia! Tieto LED stropné svietidlá s diaľkovým ovládaním reprezentujú prvok inteligentného osvetlenia, ktoré vám umožňuje jednoducho a efektívne regulovať intenzitu svetla, zapnúť/vypnúť svietidlo, meniť farby a množstvo ďalšieho v závislosti od toho, aký produkt používate.


Zaujímavosťou týchto produktov je aj ich nekonvenčnosť, kedy sa nemusí nutne jednať o tradičné stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním, ale toto diaľkové ovládanie môže byť nahradené (a svetlo následne môže byť regulované) vaším telefónom, tabletom alebo vaším hlasom.

Copyright © 1994 – 2023 Donoci, s.r.o. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i