Levý banner
Pravý banner
MENU
0 0,00
Nakupte ešte za 20
a dopravu máte ZADARMO.
MENU

Filtrovanie

Načítanie filtra ...

žiarivkové osvetlenie

Vendor 7
  • Najpredávanejšie
Ďalšie najpredávanejšie

Popis kategórie

Svietidlá žiarivkové do obývačky a spálne


V rámci rozdelenia podľa miestností, je možné nakupovať príslušné svietidlá na základe predurčeného umiestnenia. V príslušnej kategórii na vás čaká ponuka, zameraná na rôzne variácie pre žiarivkové svietidlo. Žiarivkové osvetlenie môžete v rámci obývačky umiestniť nad prípadný bar alebo inú oblasť, na ktorú chcete pritiahnuť pozornosť.


Produkty z nášho sortimentu sa vyznačujú modernou technológiou LED. Vďaka tejto technológií, vám naše variácie pre LED žiarivkové svietidlo poskytnú kvalitné silné svetlo. Okrem toho sú tieto svietidlá povestné aj spotrebou nižšieho objemu energie, na produkciu rovnakého objemu svetla ako iné alternatívy. Skvelý spôsob, ako jednoducho ušetriť! Tieto svetlá sa taktiež vyznačujú dlhou služobnou životnosťou, ktorá sa odhaduje až na 50 000 aktívnych svetelných hodín. Efektívna dlhodobá investícia – vyhnite sa častému kupovaniu nových svietidiel a vkladaniu nákladov do ich výmeny. Okrem toho môžete nakupovať aj lustre do obývačky, nástenné svietidlá do obývačky, lampy do obývačky a mnoho ďalšieho.


Akcia – Šetrite vo Svete svietidiel


Taktiež vám odporúčame navštíviť našu ponuku zameranú na akcie, v ktorej máte možnosť nakupovať aj žiarivkové svietidlá za zvýhodnené ceny! Zľavy sú však limitované, a preto sa poponáhľajte.
Banner patička

Copyright © 1993 – 2024 Donoci®. Všetky práva vyhradené. Info o spracovaní osobných údajov. i